reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Nie przejmuj się, myślę, że jest do tego przyzwyczajona ;) A też nie wiem, czy tak jest ale wg mnie powinno być, że jako moderatorka masz prawo później dodawać/usuwać ludzi z grupy.
Też mi się tak wydaje, więc bez sensu dorzucać teraz po jednej osobie: potem dziewczyny mogą się zgłosić mając linka do grupy i Ty klikniesz, że akceptujesz.
 
reklama
Tak mnie przeczołgało, że czuję się ze 3kg chudsza i z 5 cm węższa w talii 🙄 leżę w łóżku, mam okropną zgagę i... coś bym zjadła 🤣 ale nie mam w domu nawet kromki chleba, a mąż wyjechał akurat dzisiaj 😓
Nic nie masz do jedzonka? Dobrze pamietam, że jesteś z okolic Wawy? Może mój Mąż coś Ci podwiezie? ??
 
A ja Wam napiszę, że moje panikarstwo już się odzywa. Na ostatnim usg byłam w poprzedni wtorek- wszystko super. W piątek wyniki Sanco- bosko. Niestety już od weekendu myślę, czy z córeczką wszystko ok. Chcę kupić ten pieprzony detektor, ale partner kręci nosem, że nie powinnam mieć w domu takiego urządzenia (w domyśle, że będę używała codziennie).
Ja mu mówię, że powinniśmy ograniczyć wydatki, bo od początku ciąży chodzę na usg co tydzień. Jedno usg=cena detektora. Pozostało 6 miesięcy ciąży 😆
Moja ginekolog wie, jak bardzo się martwię i że 3 poronienia zatrzymane odcisnęły piętno… Ostatnio powiedziała żebym przychodziła do niej bez zapisu na sprawdzenie tętna, pomiędzy innymi wizytami, ale nie wiem czy będzie liczyła mnie jak za wizytę, czy potraktuje mnie ulgowo. I tak płacę 200zł zamiast normalnych 300.
Eh, planuję wybrać się do niej w ten piątek.
Co tydzień chodzisz na usg i płacisz po 200zl za wizyte?😱
 
Byłam dziś na rutynowej wizycie u gine. Z maluchem wszystko ok.. potwierdziła mi ze chłopak, powiedziała: siusiak jak malowany 😅i powiedziała zeby się nastawiać na cesarkę w okolicach 18.11 także chyba będę rozpoczynać serie porodów u nas na grupie :D
Szybko płeć mówią, ciekawe jak będzie u mnie?
 
Cześć! Mogę do Was dołączyć? Jutro mam swoje pierwsze prenatalne i od 3 dni nie śpię ze stresu. Ostatni raz maluszka widziałam w 9 tyg. więc mam czarne myśli czy nadal tam jest (wiem, głupie, ale po 2 stratach to silniejsze ode mnie 😭 )

Termin mam na 9.12, zachacianki zywieniowe level master i chętnie zostanę z Wami na grupie prywatnej. WITAJCIE 😃
 
Dopadły mnie w Lidlu, jak tylko je zobaczyłam to nie mogłam się oprzeć po tylu waszych wiadomościach 😆 Kupiłam 8 na zapas, 3 już pochłonęłam 🙈
 

Załączniki

  • 850549d1-78be-4acf-b560-cc36a8cc1b54.jpg
    850549d1-78be-4acf-b560-cc36a8cc1b54.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry