reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
O kurcze, może nic złego nie wyszło,

O mnie często mówią że jestem "trudna pacjentką" ale to zależy kto pobiera krew, jedne od razu ładnie się wbija w żyłę a inne nie potrafią jej znaleźć 😂
Ja nie - kiedyś miałam chłopaka związanego z medycyną to jeden z pierwszych komplementów jakie mi powiedział to "masz pięknie widoczne żyły " 🤦‍♀️🤣🙈
 
Patrząc względem kręgosłupa to mnie wygląda na dziewczynkę, ale ja nie wiem, czy to wyrostek, czy pępowina 😂 I chyba wróżenie z fusów byłoby dokładniejsze😅 Swojego własnego dziecka też nie umiem określić, wydaje mi się, że chłopiec, ale znowu ten sam dylemat, czy to w ogóle jest wyrostek... Co Ty wróżysz kochana? :D
Dla mnie chłopaczek 💙
 
Nam powiedziała lekarka, że nic nie musimy robić więcej, bo już zarodki były przebadane 😣 i bądź tu mądry. No i płeć jest też znana od początku z przebadanych zarodków hmm nas spytała w 6 tyg. czy chcemy znać i chcieliśmy - dziewczynka, cudownie, zawsze chciałam córę, syna średnio muszę przyznać, ale wiadomo, że jakby był to też okej hehe ale jak widać z mniejszym przekonaniem
Ile lekarzy tyle opinii 😏 prawda jest tez taka, ze te testy, ktore teraz robimy tez nie daja 100% pewnosci, ze wszystko bedzie ok. My ostatnia procedure, podczas ktorej badalismy zarodki, mielismy w Czechach. Nie zdradzili nam plci transferowanego zarodka ale w sumie nawet nie zapytalismy 😝 za jakies dwa tygodnie jak przyjda wyniki to sie dowiem ☺️
 
A ja Wam napiszę, że moje panikarstwo już się odzywa. Na ostatnim usg byłam w poprzedni wtorek- wszystko super. W piątek wyniki Sanco- bosko. Niestety już od weekendu myślę, czy z córeczką wszystko ok. Chcę kupić ten pieprzony detektor, ale partner kręci nosem, że nie powinnam mieć w domu takiego urządzenia (w domyśle, że będę używała codziennie).
Ja mu mówię, że powinniśmy ograniczyć wydatki, bo od początku ciąży chodzę na usg co tydzień. Jedno usg=cena detektora. Pozostało 6 miesięcy ciąży 😆
Moja ginekolog wie, jak bardzo się martwię i że 3 poronienia zatrzymane odcisnęły piętno… Ostatnio powiedziała żebym przychodziła do niej bez zapisu na sprawdzenie tętna, pomiędzy innymi wizytami, ale nie wiem czy będzie liczyła mnie jak za wizytę, czy potraktuje mnie ulgowo. I tak płacę 200zł zamiast normalnych 300.
Eh, planuję wybrać się do niej w ten piątek.
 
chyba będziemy się przenosić, a ten wątek będzie opuszczony. podejrzewam, że jutro dowiem się co i jak 😊

po dzisiejszym dniu do grupy prywatnej dołączyły:
@stella33
@karolkaj
@Joanna6
@Luckylack
@MissCe wiem, że jesteś u nas od dawna, ale przegapiłaś moje wcześniejsze posty 😅
@Dagna42

Jest już po deadlinie. Rozumiem, że „nabór” zamykamy, co myślicie?

Możecie mnie też dopisać na prywatną grupę ostatnio mało piszę, ale czytam na bieżąco. 01.06 mam wizytę jak wszystko będzie Dobrze to zacznę ostro udzielać sie. Póki co siedzę jak na szpilkach.
 
Możecie mnie też dopisać na prywatną grupę ostatnio mało piszę, ale czytam na bieżąco. 01.06 mam wizytę jak wszystko będzie Dobrze to zacznę ostro udzielać sie. Póki co siedzę jak na szpilkach.
zostałaś dodana ☺️

ale przyznam, że czuję się już jak głupek, bo wysłałam rano administratorce full listę, po czym cały dzień dosyłam jej wiadomości z pojedynczymi nickami 😆
chyba należy postanowić, że dzisiaj jest już ostateczny dzień na dołączenie nowych osób.
 
zostałaś dodana ☺️

ale przyznam, że czuję się już jak głupek, bo wysłałam rano administratorce full listę, po czym cały dzień dosyłam jej wiadomości z pojedynczymi nickami 😆
chyba należy postanowić, że dzisiaj jest już ostateczny dzień na dołączenie nowych osób.
Nie przejmuj się, myślę, że jest do tego przyzwyczajona ;) A też nie wiem, czy tak jest ale wg mnie powinno być, że jako moderatorka masz prawo później dodawać/usuwać ludzi z grupy.
 
reklama
Do góry