reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Wiecie co 😐 właśnie mi napisała gin w sprawie wyników moich dzisiejszych badań , i chyba coś w morfologii wyszło nie tak bo muszę powtórzyć ja w piątek 😭 a ja dziś taka pokluta jestem a jedną ręką mi aż spuchła 😭😭😭😭
O kurcze, może nic złego nie wyszło,
Mnie raz przy krzywej tak pokłuli, że 3 dni ręką ruszyć nie mogłam tak mnie bolała i wszystkie badania (oprócz oczywiście krzywej) musiałam powtórzyć za 2 dni czy następnego dnia, bo się okazało, że krew była źle pobrana i już laboratorium odrzuciło próbki 🤬 A wyniki samej krzywej które zrobili wyszły conajmniej dziwnie 🙄
Od tamtego momentu najpierw dzwoniłam zanim poszłam na pobranie z pytaniem kto będzie pobierać 😑 i musiała do mnie przyjść konkretna pielęgniarka inaczej się nie dałam "obsłużyć".
O mnie często mówią że jestem "trudna pacjentką" ale to zależy kto pobiera krew, jedne od razu ładnie się wbija w żyłę a inne nie potrafią jej znaleźć 😂
 
Patrząc względem kręgosłupa to mnie wygląda na dziewczynkę, ale ja nie wiem, czy to wyrostek, czy pępowina 😂 I chyba wróżenie z fusów byłoby dokładniejsze😅 Swojego własnego dziecka też nie umiem określić, wydaje mi się, że chłopiec, ale znowu ten sam dylemat, czy to w ogóle jest wyrostek... Co Ty wróżysz kochana? :D
Ja tu wróżę chłopczyka? Bo nie widzę tej kreski co u Mamy Ginekolog była u dziewczyn….ale nie wiem czym moja magiczna kula dobrze działa 😅
 
Nie, to jest nie do opisania. Jesteś na o dziale porodówki i co jakiś czas słyszysz płacz małych co się rodzą. A ja świadoma, że będę miała za chwilę cichy poród. Potem trzeba się pożegnać... Ahhh aż mi łzy poleciały. Dawno już o tym nie myślałam 💔 jedyne co mnie trzymało w całości to mój synek w domu i mąż który nie zostawiał mnie nawet na chwilę samą.
Popłakałam się. Strasznie współczuję, nie jestem nawet w stanie sobie tego wyobrazić co przeszłaś...
 
o rany to miałaś przeboje 🥺
U mnie była świetna pielęgniarka bardzo się starała żeby nie bolało i nasze próbki zanosili od razu do badania bo widziałam , tylko ta moja felerna druga ręka 😭 no i martwię się co wyszło w tej głupiej morfologii że muszę powtarzać 🥺 no niby tam coś było lekko podwyższone ale tylko lekko 🙈😭
Właśnie, przecież Ty byłaś dopiero co przeziębiona, to jeszcze może być widoczne w morfologii ☺️
 
Prenatalne bede miala w 12+0 wiec mam nadzieje, ze to nie bedzie za wczesnie.
Tak, mielismy przebadane zarodki ale z tego co wiem to pobranie materialu do badan na tak wczesnym etapie rozwoju zarodka nie daje pewnosci, ze wszystkie nieprawidlowosci zostana wyłapane i zdecydowalismy sie dla świetego spokoju na dodatkowe testy. 🙂 Najbardziej z wyników testu Panorama nie moge sie doczekac płci maluszka 😉 licze, ze wszystkie pozostale parametry będą ok i bede mogla zaczac cieszyc sie upragniona ciaza 😁
Nam powiedziała lekarka, że nic nie musimy robić więcej, bo już zarodki były przebadane 😣 i bądź tu mądry. No i płeć jest też znana od początku z przebadanych zarodków hmm nas spytała w 6 tyg. czy chcemy znać i chcieliśmy - dziewczynka, cudownie, zawsze chciałam córę, syna średnio muszę przyznać, ale wiadomo, że jakby był to też okej hehe ale jak widać z mniejszym przekonaniem
 
Wam też dziewczyny tak potwornie zimno? Fakt faktem, że na zewnątrz pogoda nas nie rozpieszcza, ale przy dzisiejszych 18 stopniach szłam z pracy w ciepłym płaszczu, a i tak zmarzłam 😂 W domu i w pracy muszę się dogrzewać, bo mną telepie 🥶 Właśnie wstałam z drzemki przykryta dwoma kołdrami i z kotem na nogach a wcale się specjalnie nie zgrzalam 😅
Ja mam dziś taki dzień. W ogóle w pracy miałam biegunkę, bardzo niskie ciśnienie dziś 95/55 :/ i mi zimno. Moja Mama mówi, że jej gorąco i krótki rękaw, a ja dres na długi, podkoszulka i siedzę pod kołdrą i kocem. I włączyłam piec, mama mnie zabije jak się zorientuje :p Straszne osłabienie. Ale mama mówi, że w ciąży też jej było ciągle zimno.
 
reklama
My się gdzieś będziemy musieli przenieś czy ta grupa stanie się automatycznie prywatna? :) Może głupie pytanie, ale jak to od praktycznej strony dla nas wygląda, to utworzenie grupy prywatnej.
chyba będziemy się przenosić, a ten wątek będzie opuszczony. podejrzewam, że jutro dowiem się co i jak 😊

po dzisiejszym dniu do grupy prywatnej dołączyły:
@stella33
@karolkaj
@Joanna6
@Luckylack
@MissCe wiem, że jesteś u nas od dawna, ale przegapiłaś moje wcześniejsze posty 😅
@Dagna42

Jest już po deadlinie. Rozumiem, że „nabór” zamykamy, co myślicie?
 
Do góry