sylwia.m
Szczęśliwa Mamusia:))
(kiedyś słyszałam jak jeden rodzic odpowiedział: "O dużo zdrowia, pieniędzy itp.")










Dziękuję Ci kochana, jak R wróci to jemu też dam do przeczytania:-)

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
(kiedyś słyszałam jak jeden rodzic odpowiedział: "O dużo zdrowia, pieniędzy itp.")
Dzien dobry..
U nas nocka nawet niezła bo z 1 karmionkiem o 3 i żadnych dodatkowych wybudzeń, dopiero o 8 mnie obudziło ciumkanie, patrze a mała lezy i łapki wcina, włączyłóam jej karuzelke to sie tak rozgadałą że koniec spania mama miała.
U nas dzis nawet ładnie na polu, słonko co jakis czas wychodzi, także idziemy na spacero popołudniu
Miłego dnia
aaa grzechotka jak podajesz małemu leki?? na łyżeczce czy strzykawką? A to syropki czy tabletki rozgniecione?
A i jade potem na zakupy i zachacze o Carrefoura bo widzialam w nowej gazetce promocyjnej na ten tydzien ze BEBILON jest po niecale 33 zl za 900g.