reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc,

Co do objawow, to ja na chwile obecna nie mam zadnych za wyjatkiem delikantego dyskomfortu w dole brzucha pojawiajacego sie i znikajacego.
Z Alkiem, brakowalo mi tchu jak szlam szybko, czulam wieksze zmeczenie i zapach z lodowki (mimo iz nic w niej nie zdechlo) dzialal na mnie "zwrotnie".

Asiu sennosc to normalny objaw, nie musisz sie tym przejmowac;-)

Fajnie, ze co raz wiecej nas tutaj:cool2::blink:
 
reklama
Witam!! Dzis zrobilam test i wyszla druga kreska blada ale jest:-) jak obliczalam termin to wychodzi na 7.12 . W piatek powtorze testa i mam nadzieje ujrzec dwie tluste kreski:tak:
 
Witam wszystkie grudniowe mamusie i składam gratulacje. Chce się zapisać, dziś zrobiłam test, wyszedł pozytywnie. przewidywany termin porodu na 9 grudnia.:-)
 
reklama
Do góry