reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dziewczyny dzięki wielkie za odpowiedzi, kamień spadł mi z serca bo już myślałam, że ze mną coś nie tak zwłaszcza że już drugi tydzień siedzę w domku bo lekarza narazie traktuje moją ciąże jako zagrożoną ponieważ dwa lata temu poroniłam ale jak narazie czuje się rewelacyjnie. Jedynie co się szwendam po lekarzach i mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu dostane już ciążową książeczkę i będę znać już termin bo wg moich obliczeń jest to sam początek grudnia ale może coś źle liczę. Mnie też właśnie czasami ciągnie w dole brzucha jak by trochę jajniki bolały ale wiedzę, że to normalne a apetyt mi dopisuje bardzo chyba będę musiała trochę przystopować żeby później nie płakać :-)
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny dzięki wielkie za odpowiedzi, kamień spadł mi z serca bo już myślałam, że ze mną coś nie tak zwłaszcza że już drugi tydzień siedzę w domku bo lekarza narazie traktuje moją ciąże jako zagrożoną ponieważ dwa lata temu poroniłam ale jak narazie czuje się rewelacyjnie. Jedynie co się szwendam po lekarzach i mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu dostane już ciążową książeczkę i będę znać już termin bo wg moich obliczeń jest to sam początek grudnia ale może coś źle liczę. Mnie też właśnie czasami ciągnie w dole brzucha jak by trochę jajniki bolały ale wiedzę, że to normalne a apetyt mi dopisuje bardzo chyba będę musiała trochę przystopować żeby później nie płakać :-)
pozdrawiam
Na pewno wszystko będzie ok i na pewno nie będziesz płakać :tak:
 
AsiA_rem ja tez poroniłam we wrzesniu 2008 i tez sie martwie zeby wszystko było dobrze i moja ciaza jak sie potwierdzi tez bedzie zagrorzona i dostane tabletki na potrzymanie ale trzeba byc dobrej mysli ze sie tym razem nam uda:-)
 
AsiA_rem ja tez poroniłam we wrzesniu 2008 i tez sie martwie zeby wszystko było dobrze i moja ciaza jak sie potwierdzi tez bedzie zagrorzona i dostane tabletki na potrzymanie ale trzeba byc dobrej mysli ze sie tym razem nam uda:-)

taaaaa ja już się właśnie szprycuje duphastonem 3 razy dziennie :-) ale należy myśleć pozytywnie to jest najważniejsze :-)
 
reklama
Ada, Monika - gratulacje :)
z powodu tych widocznych i ledwo widocznych kreseczek :D
Ada, za kilka dni najlepiej zrob hcg z krwi - bedziesz wiedziala na pewno.
 
Do góry