reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam.

Widze ze jest Was tu coraz wiecej:tak:
Ja niestety musze sie od Was wypisac:-( powtorzylam test i niestety wyszedl negatywny do tego dostalam @. No coz, bedziemy probowac w nastepnym cyklu...

Zycze Wam wszystkim spokojnych 9 m-cy i szczesliwego rozwiazania.

Niusia to mamy troche wspolnego;-) Obie w UK, obie lipcowe mamy, obie mamy synkow i obie chcialbysmy coreczki :-D
Ja poczekam na usg jednak. Tutaj nie bylam jeszcze nigdy u polskiego lekarza, chyba za duzo zachodu jak dla mnie. Pracuje wiec tez czasowo jestem ograniczona. Do lekarza GP ide w czwartek, ale w srode mam usg piersi wiec moze poprosze, zeby mnie podgladneli, jak tylko sie bedzie dalo. Chcialbym wykluczyc ewentualna mozliwosc ciazy pozamacicznej. Nie wiem jakies takie mnie schizy ogarniaja momentami:dry: Poki co nic na to nie wskazuje, ale wiadomo jak czasem potrafimy byc przewrazliwione.

Marta, faktycznie, troche mamy:tak: ale niestety obie dzieci z grudnia nie bedziemy mialy:-(

Pozdrawiam
 
reklama
Witam Was wszystkie :)

Dwie grube kreseczki wyszły mi w we wtorek, licząc to 5 tydzień ciąży i maleństwo winno przyjść na świat około 10.12. 2009 :)
Cieszymy się z mężem niesamowicie i zaczynamy powoli planować najbliższy czas trymestrami :D Powiedzieliśmy tylko najbliższym, żeby nie zapeszyć - reszta świata się dowie po 12 tygodniu :)

Niemniej mam pewne wątpliwości. To, że na wszystkie chemiczne zapachy mnie mdli to nic nadzwyczajnego, piersi mam też bardzo wrażliwe, po 14 robi się ze mnie suseł :p ale od wczoraj do tego doszedł mi pojawiający się ból lewego jajnika :( - taki pulsujący i nieprzyjemny: jest sobie i zanika a potem znów się pojawia.
Czy mam powody do obaw? Wizytę u gina mam umówioną dopiero na 20.04 ( po świętach) .
Mam nadzieję, że Grudnióweczki 2008 pomogą rozwiać niepokój.

Monika :)
 
Witam Was wszystkie :)

Dwie grube kreseczki wyszły mi w we wtorek, licząc to 5 tydzień ciąży i maleństwo winno przyjść na świat około 10.12. 2009 :)
Cieszymy się z mężem niesamowicie i zaczynamy powoli planować najbliższy czas trymestrami :D Powiedzieliśmy tylko najbliższym, żeby nie zapeszyć - reszta świata się dowie po 12 tygodniu :)

Niemniej mam pewne wątpliwości. To, że na wszystkie chemiczne zapachy mnie mdli to nic nadzwyczajnego, piersi mam też bardzo wrażliwe, po 14 robi się ze mnie suseł :p ale od wczoraj do tego doszedł mi pojawiający się ból lewego jajnika :( - taki pulsujący i nieprzyjemny: jest sobie i zanika a potem znów się pojawia.
Czy mam powody do obaw? Wizytę u gina mam umówioną dopiero na 20.04 ( po świętach) .
Mam nadzieję, że Grudnióweczki 2008 pomogą rozwiać niepokój.

Monika :)

Gratulacje :-D zobaczysz bedzie wszystko dobrze 3mam kciuki.
 
testy domowe wszystkie mowia jedno i to samo, hcg niskie, ale juz pozytywne, jutro powtorka z rozrywki, by zobaczyc przyrost
 
Czesc Dziewczyny
Nie bylo mnie pare dni i jakie mile zaskoczenie, ze nas przybywa:-)

Ja w poniedzialek przezylam mega dola polaczonego z placzem jakiego w zyciu jeszcze nie doswiadczylam. Poczytalam o poronieniach i bylam pewna, ze u mnie pewnie do niego dojdzie, bo przestalam czuc jakiekolwiek objawy ciazowe. Nawet cycki mnie przestaly bolec w poniedzialek wieczor. Koszmar dziewczyny.
Pisze to, zebyscie nie czytalay, zadnych strasznych rzeczy. Ja jestem pielegniarka i myslalam, ze na mnie takie sprawy nie dzialaja, ale widac w ciazy wszystko jest mozliwe.
Poki co cyce zaczely mnei bolec od nowa i nadal mam uczucie, ze w podbrzuszu cos sie dzieje, krwawien brak wiec chyba wszystko jest ok:happy:

Mi wyszla ta druga jest bledsza ale widoczna robilam wczoraj i do dzisiaj jest widoczna wiec mam nadzieje ze to fasolka:tak:
Mnie tez wyszla blada kreseczka, z pierwszym testem, ale zwalilam na mloda ciaze i jakosc testu;-) Mysle, ze musimy byc cierpliwe i wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze. Ja jakos Bogu wszystko oddaje i niech sie dzieje co ma sie dziac.

AsiA_rem a w ktorym tyg poroniłas bo ja w 11 tyg dowiedziałam sie ze serduszko przestalo bic :-(
To na samym finishu trzeciego miesiaca:-( Przykre. Bede sie modlic, zeby tym razem wszystko dobrze sie poukladalo.

Witam.

Widze ze jest Was tu coraz wiecej:tak:
Ja niestety musze sie od Was wypisac:-( powtorzylam test i niestety wyszedl negatywny do tego dostalam @. No coz, bedziemy probowac w nastepnym cyklu...

Zycze Wam wszystkim spokojnych 9 m-cy i szczesliwego rozwiazania.



Marta, faktycznie, troche mamy:tak: ale niestety obie dzieci z grudnia nie bedziemy mialy:-(

Pozdrawiam

Niusia starsznie mi przykro:-:)-:)-( Tak to czasem bywa. Zycze calym sercem, zeby wkrotce sie wam udalo. Choc dzidzi w grudniu nie bedziesz miec to zawsze mile widziana jestes. Koniecznei nas powiadom jak zafasolkujesz :tak:
Pozdrawiam goraco:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was wszystkie :)

Dwie grube kreseczki wyszły mi w we wtorek, licząc to 5 tydzień ciąży i maleństwo winno przyjść na świat około 10.12. 2009 :)
Cieszymy się z mężem niesamowicie i zaczynamy powoli planować najbliższy czas trymestrami :D Powiedzieliśmy tylko najbliższym, żeby nie zapeszyć - reszta świata się dowie po 12 tygodniu :)

Niemniej mam pewne wątpliwości. To, że na wszystkie chemiczne zapachy mnie mdli to nic nadzwyczajnego, piersi mam też bardzo wrażliwe, po 14 robi się ze mnie suseł :p ale od wczoraj do tego doszedł mi pojawiający się ból lewego jajnika :( - taki pulsujący i nieprzyjemny: jest sobie i zanika a potem znów się pojawia.
Czy mam powody do obaw? Wizytę u gina mam umówioną dopiero na 20.04 ( po świętach) .
Mam nadzieję, że Grudnióweczki 2008 pomogą rozwiać niepokój.

Monika :)

Monia ja na poczatku ciazy tez mialam bol jajnika, jest to normalny objaw, nie musisz sie obawiac;-),
 
Do góry