reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale dziś gorąco, duszno mi i śpiąco...
My bloga nie piszemy, bo jak się Mąż wyraził, żaden mężczyzna z jego rodu nie chciałby, żeby opowieści o jego siuśkach, kupkach i innych słabostkach były udostępniane publicznie :-D:-D Mamy za to zeszyt, w którym regularnie odbijamy łapki, rysujemy nowe zęby itd.
Zapomniałam dopisać że Język niemowląt jest najtańszy w KDC, przynajmniej był jak ja zamawiałam.
Pytanie do Dziewczyn mieszkających w Polsce: w którym tygodniu przypada pierwsze USG z NFZ- są jakieś ograniczenia, czy nie ma z tym najmniejszego problemu i można robić kiedy się chce? Nie mówię oczywiście o prywatnych gabinetach, tylko o zwykłych przychodniach...
Obowiązkowe USG w Polsce są trzy: między 11-14 tygodniem, między 18-22 i między 30-32.
 
reklama
Joanna i ja mam do końca I trymestru brac luteinę. W moim przypadku jest chuchanie na zimne, z Antosiem całą ciążę w szpitalu przeleżałam, pierwsze dziecko w 28 tyg straciłam, wiele przezyć było. Dlatego do wszystkiego spokojnie staram sie podchodzić, im mniej stresu tym lepiej.
Bede tzrymała kciuki za każdą mamusię:tak:


Stoneczko taki zeszyt super sprawa, ważne żeby jakiś ślad zostawić, a w jakiej formie to można sobei samemu wybrać;-)
Na blogu gdzie piszę Antosiowi można też zastrzec sobie żeby nikt na tą stronkę nie miał możliwości zaglądania:tak: ja wybrałam taką formę bo uznałam ją za wieczną:tak:
a super sprawą jest tez własnoręcznie pisany pamietniczek, pudełko ze skarbami maluszka;-)
 
Georgina dziekuje kochana :) 13 maja bedziesz miej wiecej w tym samym terminie co ja jestem teraz ,napewno wszystko bedzie dobrze :) Dzidzia juz bedzie całkiem duza ;)
Obiecałam sobie ze nigdy więcej nie będę sobie wmawiać niczego ! Bo kurde tylko się bezsensu stresuje ! A teraz trzeba nam spokoju!!! Trzymam kciuki za ciebie i kruszynkę :tak:

stoneczka - ale się uśmiałam ze stwierdzenia twego męża !!! :laugh2:
 
maarta100 w moim przypadku tez chuchamy na zimne ,z racji mojej pierwszej ciązy która była zagrożona i skonczyła się wczesnym porodem ( cieciem cesarskim) Ale nie ma co ,ważne że wiemy że trzba się oszczedzać i pilnować. Wierze bardzo ze teraz uda nam się bez komplikacji :tak: Trzymam kciuki.
ps. blog rewelacyjny !!! I popieram pomysł pamietnika - super sprawa !

IzaL ja łykam folik + falvit mama


 
Ja pierwszą wizytę u lekarza mam zaplanowaną na środę. Z dolegliwości to cierpię na ból jednej piersi - ale tak pobolewa mnie w okolicy pachy. No i czuję czasami ból w dolnej części brzucha. Zachcianek zero - pewnie jeszcze za wcześnie. Dzisiaj z mężem rozmawialiśmy na temat pododu - żeby tylko nie było to w sylwestra. To już chyba lepiej po nowym roku w styczniu. Wg kalendarza w internecie termin wypadnie na 27 grudnia. Ale jak to będzie - któż to wie. Na razie zżera mnie strach, żeby tylko było wszystko dobrze.
 
reklama
IzaL do srody niedaleko ,nie stresuj sie nadarmo ,ja się tak nakreciłam ostatnio ze 2 tygodnie wyciete z zyciorysu.To prawda pierwszy trymest jest bardzo stresujacy .Wierzy mocno ze wszystko bedzie dobrze !Trzymam kciuki ,pochwal sie po wizycie !!!

magdas
Super ze mamy terminy "rozsypania sie" ;) w tym samym czasie !!! No tak ale dzidzia i tak zdecyduje o zawitaniu na swiecie sama :p
 
Do góry