reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziekuje Wam bardzo za mile slowa.
Jestem spokojna i wogole jakos spokojnie to wszystko przeszlam. Widocznie tak mialo byc. Skoro od poczatku byly problemy, to maluszek mogl byc chory, albo moglabym poronic pozniej, wiec lepiej, ze to stalo sie tak szybko. :-(
 
reklama
Rojku to zaraz tam stara,jakbyś napisała,że masz ze 43 to bym stwierdziła,że staro się bierzesz za robienie dzieci... ;-) moje kumpele są starsze od Ciebie w wieku mojej mamy i ich za stare nie uważam...

Tajenka,no ale normalnie bym poszła spać około 22-23,ale Młoda i ja poszłyśmy spać o 15,a wstałam o 18:20,a Nicole o 20...nie szło dobudzić Jej...

Aph to dobrze,że jakoś sie trzymasz,dobrze,że masz Roberta i męża i dla nich musisz jakoś iść dalej...
 
aph to dobrze, ze jestes taka silna. Jak bedziesz potrzebowac komus sie wygadac lub naladowac akumulatory to pamietaj, ze tu jestesmy:tak:
 
foto 003.jpg
To moje trzy pozytywne testy. Jeden zrobiony 22 kwietnia, a dwa zrobione 25 kwietnia. Na zdjęciu dobrze nie widać, ale na każdym teście są dwie grube krechy (17.03.2011 pierwszy dzień ostatniej miesiączki)
Szczerze nie chce pisać i kłamać, bo nie wiem w którym tygodniu będę w dniu ślubu, ponieważ mam nieregularne miesiączki i trudno ustalić mi samej wiek fasolki. Postaramy się z narzeczonym zorganizować wesele jak najwcześniej, aby brzuszek nie był zbyt duży i nie przeszkadzał bardzo w zabawie weselnej.

A nick 27012701, ponieważ 27 to dzień moich urodzin, a 01 to styczeń czyli miesiąc moich urodzin. Używam tego nicka od dawna i tutaj też taki mam. A moje imię, to Agnieszka :-)
 
Agniesia jak tam,stresujesz się już przed wyjazdem? K. jedzie z Wami?

27012701 ja brałam pierwszy ślub w wieku 19 lat w 5 miesiącu i mało kto wiedział,że jestem w ciąży bo brzuch mi wyskoczył dopiero jakoś 7 miesiącu...

Tajenko no,a z drugiej strony potem zapewne włączy jakąś muzyczkę standardowo,dostanę jakiegoś pluszaka i mi powie:
-Mamusiu tańcz....
 
wyszło mi, że dzidzia ma 6 tygodni i 4 dni, jeśli liczyłabym cykl na 32, ale tak jak mówiłam, że mam nieregularne miesiączki, więc nie jestem pewna. Suwaczek dodam jak będę wiedziała coś więcej od lekarza.
 
reklama
firanka ta Twoja corcia to niezla agentka pewnie jest
laugh.gif
ja takie dzieci uwielbiam, tez chce taka;-)
27012701 wiem...ja tylko tak chcialam, zebys dla siebie wiedziala, bo wtedy sie jest spokojniejszym i mozna poczytac co sie z naszymi szkrabami dzieje;-)

dobra kochane ja juz sie zbieram, pokarze sie znow jutro. I prosze uwazac na siebie
yes2.gif
dobranoc!
 
Do góry