reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mimi brawo!
Tita noc była tragiczna. Temperatura skoczyła do 40.5stopni.Udało sie zbić zasypiał tylko w wózku.Teraz zbiłam mu do 36.7 i ani kataru, kaszlu nic.A ja czuję się okropnie całą noc nie przespana do tego mój okres tak się rozkręcił ,że paczka podpasek mi poszła przez noc.Chyba mi cukru brakuje, bo zasłabłam zjadłam kawałek babki i mi lepiej.Na wagę wejdę w tygodniu po okresie, bo teraz +2.5kg .A jeszcze dziś gości mamy mieć....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agunia, całe szczęście, że już lepoej. Może odwołaj tych gości po takiej nocce?

To ważymy się razem w tygodniu [emoji4]
 
To był chwilowy spadek.Gorączka nie spadała poniżej 40stopni zaczęła jeszcze rosnąć,dostał drgawek a oczami tak wywraca, że tylko białka było widać.Wezwaliśmy lekarza katar mu spływa do gardła i już ma powiększone migdałki a jutro mogą być czopy ropne i angina dostał antybiotyk.Mam nadzieję, że goraczka będzie spadać.Jedynie spokojny był w wózku ,żeby tylko nie płakał zrobiłam dziś prawie 18km.Lekarz powiedział, że jak jest tak ciepło,to jak najwięcej na dworze spędzać.
 
Agunia, mam nadzieję, że u Was lepiej. Współczuję bardzo, angina u dorosłego to koszmar a co dopiero u takiego malucha.

Mimi, wszystkiego najlepszego dla Filipa w dniu chrztu [emoji8]

U mnie dziś rano jajecznica z pieczarkami i odrobiną boczku, chelebek owsiany i sałata.
 
Dzięki dziewczyny [emoji11]
My już po. Wszystko się udało tylko stopy strasznie mnie bolą mimo ze obcas wcale nie był wysoki.
Mam kilka fotek ale wyszły strasznie. Oczy na każdym się świecą jak latarki i nie nadaja się do publikacji ;) mam nadzieję ze te od fotografa będą w miarę [emoji4]
Wrzucam tort i trochę mnie ;)
20180429_214406.jpg
PART_1524983588675.jpeg
 

Załączniki

  • 20180429_214406.jpg
    20180429_214406.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 189
  • PART_1524983588675.jpeg
    PART_1524983588675.jpeg
    69,6 KB · Wyświetleń: 206
Mimi ślicznie wyglądasz :) Filipek jaki elegant no no no. A tort piękny :)
U nas Michaś lepiej ale noce ciężkie.U mnie angina i antybiotyk czuję się okropnie do tego jestem osłabiona 34.9.Oj ciężko widzę tą majówkę...
 
reklama
Mimi, świetny look! Super wyglądasz [emoji7]

Agunia, zdrówka dla Was [emoji8]

Uff, zważylam się i po kwietniu jestem na 0, ale udało się zgubić nadwyżkę świąteczno-wyjazdową, więc jest motywacja, żeby działać dalej [emoji16]
 
Do góry