reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guganie

Macio tez wyrzuca z siebie potoki słów zrozumiałych tylko dla siebie. Ale zaczał cwiczyc wysokie dzwieki i czasami piszczy ze az głowa boli
 
reklama
Kamil za to z pisków przerzucił się w drugą skrajność i dla odmiany ćwiczy szeptanie :D Jak jest zadowolony to buzia mu się nie zamyka, słychać głównie bebebebebebebebeb i dededededede. Ale dzisiaj, jak odwiedziła go babcia i powiedziała, że musi już iść, powiedział "dada" :) Z całą pewnością nie miał zamiaru jej zatrzymywać ;)
 
Kamilek teraz gada non stop, ale umie mówić baba i tata i jak się go poprosi żeby powtórzył to powie:)
A dziś rano prosiłam go by powiedział mama, i on długo na mnie patrzył i nie odzywał się a potem głosno "mauuuuupa":):):)
 
Wikusia mówi tata,didi a jak wychodze do pracy to chcąc powiedzieć gdzie znowu idę to woła te,te ;D
 
a u nas na początku było "baba", teraz na topie jest "tata", no i babcie mówia że jak woła tata to wywoła sobie brata ::), a ja chodze i ciagle powtarzam "mama mama" :p
 
reklama
Do góry