reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Widzę że ostro kupujecie ciuszki;) piękne łowy!
Ja po wizycie, wszystko w porządku, dzidzia rośnie, wszystko ma na swoim miejscu, cieszę się bardzo [emoji7] ale nie wiem co będzie.. kolejna wizytę mam 31.07
Ogólnie dzisiaj zabiegany dzień, padam z nóg heh

Idziemy po jednych torach ja tez mam wizytę 31 ale przed tym 13 mam prenatalne ;)
 
Wspolczuje wymiotow niestety moga byc do ok 14tygodnia a co dziecka ono i tak sciagnie z matki wszystko co mu potrzebne
 
Ja wymiotów w ogóle nie miałam ,ale cały czas mam mdłości ,już myślałam że to się skończy ..dziś jestem nie dożycia w ogóle
 
Dziewczyny po 12 TC , bierzecie nadal Dupka ? Kwas foliowy ? Bo ja nie wiem czy brać czy nie brać dalej ..a wizyta dopiero 20.07.
 
Dziewczyny po 12 TC , bierzecie nadal Dupka ? Kwas foliowy ? Bo ja nie wiem czy brać czy nie brać dalej ..a wizyta dopiero 20.07.

Mi lekarz kazala już odstawić w 12 tygodniu Luteine. Ale po dwóch dniach miałam dziwne bóle przy szyjce. Pobiegłam szybko do gin i mówi że wszystko ok ale lepiej wróćmy do Luteiny, zaszkodzić mi nie zaszkodzi. I już na drugi dzień bóle przeszły . Więc ja bym nie odstawiala
 
A kwas foliowy biorę teraz razem z całym zestawem witamin: femibiom N2 to zestaw witamin po 13 tygodniu już na drugi trymestr
 
reklama
Dziewczyny po 12 TC , bierzecie nadal Dupka ? Kwas foliowy ? Bo ja nie wiem czy brać czy nie brać dalej ..a wizyta dopiero 20.07.
Mij lekarz mowi ze kwas conajmniej do 14 tyg bo wykształca sie ciagle układ nerwowy, a foliany w tym biora udział. I dupka tez mi dal jeszcze jedno opakowanie, gdzies do 14tyg. A pozniej Pregnal plus bo zawiera złotą piatke skladnikow.
 
Do góry