reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hCG prośba o interpretację

kirsza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
539
Mam pytanie o hCG
22 dc - 32,98 - progesteron 26 z hakiem
26 dc - 502,2 - progesteron 24 z hakiem

Pytanie do Was jak uważacie, czy jest ok? czy beta nie za dużo urosła??
usg mam w sobotę
 
reklama
Witaj

Teoretycznie licząc że przyrost powinien wynieść minimum 66 procent w ciągu 48 h to jest beta dość wysoka....ale .....może to bliźnięta ???
Ja myślę że nie powinnaś się teraz martwić...betka urosła...do soboty już niedługo !!!
A który teraz masz dc ???
 
dziś 28 dzień.. oby nie bliźniaki bo jedne szkraba już mam:)
Niby nie długo do soboty...ale jak mi się dłuży:)
 
Teraz dopiero zauważyłam że dzisiaj Twój 28 dc czyli jesteś w okolicach terminu @ .... tak ?

Powiem Ci tak...moja beta na tym etapie wynosiła 121 .... więc ja obstawiam ciążę mnogą !!!
Nie plamisz ? Nic nie boli ??

Ja wiem że będzie Ci się bardzo dłużył ten tydzień...ale wtedy się uspokoisz
A może zrób jutro jeszcze betę i zobacz jaki przyrost będzie ???
 
Ostatnia edycja:
Nic nie boli nie plamię, nieraz pobolewa brzuch, nieraz ciągną boki ale rozciąga się więc jest OK
Nie strasz tą mnogą...mam nadzieje, że to 1 silny zarodek:)
 
Do góry