reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
@Ania_89 jeśli chodzi o moje boczki to ja nie wbijam się na wysokości pepka tylko wyzej

@pumelova mi chirurg naczyniowy mówiła sama żeby w razie czego wbijać się w udko :-) ja nie narzekam na razie na brzuszek więc i tam sie kuje
Powiem Ci że wbijalam chyba miesiąc w uda i bez porównania - dużo bardziej boli w uda niż w brzuch. Przynajmniej mnie. Więc nie polecam ud, ale miałam momenty kryzysowe gdzie w brzuch bolało i mi mąż robił w uda (w brzuch się boi:D)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marika92 Ja robię zastrzyki cała ciąże + 6 tygodni połogu, ale moja znajoma miała zastrzyki do końca 1go trymestru.
Da się przyzwyczaić, choć czasem boli.. Jestem teraz w 31tc i jeszcze problemów z wkuciem i wlaniem płynu nie miała. Ale możliwe, że dziewczynom porobiły się zrosty. Lekarz mi i nich mówił. Można robić też w udo i ramię, ale nie próbowałam.

@0202olowcia Moja znajoma miała też te zastrzyki zapobiegawczo, bez badań. Była po poronieniach i dostała na w razie co, właśnie do końca 1go trymestru.

@pumelova Ja jestem w 31 tygodniu, puki co wyniki krwi są dobre. Boisz się, że znieczulenia mogą nie dać? Ostatnio się nad tym zastanawiałam ;)
Mój ginekolog mówił też, że troszkę przed rozwiązaniem odstawiny zastrzyki, wspominał też że położy mnie już wtedy do szpitala. No zobaczymy jak to wyjdzie. ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marika92 Ja robię zastrzyki cała ciąże + 6 tygodni połogu, ale moja znajoma miała zastrzyki do końca 1go trymestru.
Da się przyzwyczaić, choć czasem boli.. Jestem teraz w 31tc i jeszcze problemów z wkuciem i wlaniem płynu nie miała. Ale możliwe, że dziewczynom porobiły się zrosty. Lekarz mi i nich mówił. Można robić też w udo i ramię, ale nie próbowałam.

@0202olowcia Moja znajoma miała też te zastrzyki zapobiegawczo, bez badań. Była po poronieniach i dostała na w razie co, właśnie do końca 1go trymestru.

@pumelova Ja jestem w 31 tygodniu, puki co wyniki krwi są dobre. Boisz się, że znieczulenia mogą nie dać? Ostatnio się nad tym zastanawiałam ;)
Mój ginekolog mówił też, że troszkę przed rozwiązaniem odstawiny zastrzyki, wspominał też że położy mnie już wtedy do szpitala. No zobaczymy jak to wyjdzie. ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie bałam się że mogę nie dostać:D ale ostatnio pytałam i powiedział że dostanę nawet jak nagle zacznę rodzić. Ale ja mam mała dawke, tylko 0,3 A Ty? Myślę że będę pewniejsza jak mi to anestezjolog potwierdzi, chyba za tydzień pojadę już na konsultacje:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pumelova domyslam się ze w udo boli bardziej i ja jakos nie wyobrazam sobie wbijać tam igłę .... Co do samych zastrzyków to ja robię sobie sama od samego poczatku

@--Aga-- słonko ja tez biorę clexane od pozytywnego testu zapobiegawczo po 4 poronieniach i po seri badan (który wyszly wszystkiego ok Mam Tylko Mutacje MTHFR) z dotychczasowych ustaleń z ginem biorę do samego porodu z odstawieniem dobę wczesniej minimum 12h ale jak tu trafić z tym kiedy mała Bedzie chciała wyjść na.świat tym bardziej ze mam duże ryzyko porodu przed 34 TC a co dalej do nie wiem .... Do 16 TC bralam 0.6 obecnie biorę 0.4
 
Aga no to ciekawe zobaczymy czy dostaniemy :D

Oliwcia ja sobie w brzuch robię sama ale w szpitalu robili mi w ramiona więc mąż też mi robił w ramiona jakiś czas bo mniej bolało a sama sobie w ramię nie wstrzykne, potem przeniósł się na uda ale w brzuch się boi to sobie sama robię;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@--Aga-- no tak nie mam innego wyjścia staram się go trochę rozmasowywac żeby się rozeszło ale boli jak nie wiem .... Ale czułam że tak będzie wrocilam po dwóch komuniach wykończona wypapowana ze nie miałam siły igły w dłoni trzymać i o to jest efekt buuuu
 
Do góry