reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hallooo!!!!

Witam po weekendzie. Spokalismy sie wczoraj z mlodsza siostra mojego slubnego. Jej synek jest 9 dni mlodszy od Iana. Ale paczek z niego :-D Nogi ma dwa razy grubsze niz Ian, a jaki brzuchol :eek::-D Moje dziecie przy nim to waga piorkowa, za to dluzsze jest o 4 cm :tak: Poszlismy do nalesnikowej restauracji i bylo bardzo milusio :-)


PAULINA- chodzilo mi wlasnie o ten kinderopvangtoeslag :tak: A to co sie dostaje kwartalnie na dziecko to kinderbijslag, wielkie g**** zreszta daja :no: Bo jak policzyc podstawowe wydatki to: puszka mleka na tydzien ok.10 Euro, pieluchy 9 Euro, sloiczki: ok 1 Euro sztuka...a gdzie cala reszta???
Moja szwagierka mi wczoraj mowila, ze oni przez dwa lata placili za creche dla ich 2-letniej coreczki cala sume: 840 Euro za 3 dni w tygodniu :no: Od tego roku zmienily sie przepisy (dzieki Bogu na lepsze) i teraz polowe im zwracaja. Ponadto ich synek (ten rowiesnik Iana) tez juz jest 3 dni w creche, wiec placa mniej, bo to drugie dziecko itd.
Swoja droga Paulina, juz teraz zapisz Amelke do jakiegos zlobka. U nas ta kobietka z creche powiedziala, ze po nowym roku ze wzgledu na zmiane przepisow wiecej rodzicow decyduje sie na creche i moze nie byc miejsc. My zapisalismy Iana zanim sie jeszcze urodzil. Wiec jesli masz plany podjac prace to najlepiej juz teraz zorientuj sie jak wyglada sytuacja ze zlobkiem :tak:

U nas sie troche rozpogadza, wiec pedze z mlodym na spacer :-)

Wieczorem ma przyjsc jakas babka ogladac moja suknie slubna. Mam nadzieje, ze uda mi sie ja sprzedac.

Na razie :-)
 
reklama
Szneka z glancem,pyrki z gzikiem,swietojanki prosto z krzaka :-) czyli missdior wrocila z Wielkopolski :)

Ledwo co wyladowalam samochod,a juz sie gapie w kompa,hehe...w Polonii tez mamy neta,ale mi sie nie chcialo dupci z lezaka/fotela/kanapy ruszyc.Dzieci mam rozpuszczone jak dziadowski bicz,pogryzione przez komary,czyli bylo ekstra.Wypilismy mnostwo Noteckiego niepasteryzowanego,najedlismy sie jagod,malin,czeresni i zielonych jablek,o ciastach maminych nie wspominajac:) Podroz byla ok.,do w 8 godzin (stop na kawe/siku i tankowanie/siku),z kraju-raju nieco dluzej,jakies 8 h 45 min,bo ja siedzialam za kolkiem i zazwyczaj jade spokojniej (czytaj-ponizej 200km/h):rofl2:.
Teraz spanko,bo padam z nog,wieczorem chinszczyzna take-away,a od jutra zwyczajny kociol,zaczyna sie kwartalne rozliczanie VAT,czyli jazda bez trzymanki do 20.07.
 
Hejo,
doczytuje ale nie mam weny twórczej....postaram się w piątek nadrobić bo jutro sobie dorabiam ;-)

Miłego wieczorka i do odzywu.

Kinia- co jest, to już mnie zaczyna martwić ta cisza, ani na forum, ani msn ani skype.....co się dzieje???
 
:-)Noooo jestem i witam wszystkie panie :-) Troche mnie nie bylo,ale czytalam wszystko,duzooo tego !
U nas nic nowego,tzn nasz syn Bono skonczy rok 22 lipca :-D;-) 16 przylatuje familia bedzie sie dzialo.Jedza pija lulki pala :-) Juz sie nie moge doczekac.
Mialam miec prace w uitzendbureau dla polkow ale robota nie wypalila,szkoda,czekalam na nia kilka miesiecy :wściekła/y::wściekła/y: taka maja super organizacje ze sami nie wiedza na czym stoja.No trudno,bede szukac czegos innego_Obecnie bawie dzieci u rodzinki u ktorej bylam au pair przez 2,5 roku.Ale to tylko chwilowe,i mam druga pracke,bawie pieski i kotki.W hotelu psiejskim.Pracowalam tam w zeszle lato i koniecznie chcieli mnie spowrotem.Tak ze mam 2 roboty ktore w sumie nie daja 40h tygodniowo,ale nie jest zle :-) Pracki luzik,zero stresu.
Oki postanawiam sie poprawic i pisac na bierzaco
dobrej nocki pa !
 
kuzwa kuzwa kuzwa!!! wychodzi na te ze ejdnak nie pojade teraz do holandii:( ten osiol narobil tam sobie problemow i na razie nie jedzie. czyli musze czekac na paszport dla malego...
za to dzisia bylismy w nowej restauracji, przepiekna. a zarcie takie ze mozna orgazm dostac:tak: napchalam sie jak dzika swinia i teraz ruszac sie nie moge
 
Ale mamy pogode do dupy w to piekne lato.A mzoe to juz listopad? cholera wi :wściekła/y: Ogrod zarosniety chwasciorami,ale za kazdym razem jak mam ochote na prace ogrodkowe to leje.:wściekła/y: Ostalo sie tylko opic.
Milego weekendu laseczki
 
A ja tylko na chwilkę,
szwagierka mnie dziś tak wkurniła że jeszcze mnie telepie:wściekła/y:......pierdzielę być miła i kochaną i wchodzić roodzince męża w dupę.....od dziś robię co mi się chcę, pierdzilę być tą jedyną co stara się rodzinę trzymać w kupce......sram jak się będa widywać tylko okazyjnie przy urodzinkach, pogrzebach itp......i robić im grilka i ciasta....albo za słodkie, albo zakwaśne......sraśne ....mogą mnie w 4 litery pocałować :angry:

Odezwę się jak mnie ciśnienie opadnie...milej niedzieli-ponoć ma być słoneczna :eek:
 
reklama
Do góry