reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

A u nas kuzwa leje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jeszcze sie dzien dobrze nie zaczal a juz burza :wściekła/y:Ciemno jak za przeproszeniem w d****, pioruny wala az milo. Jednym slowem: SUMMER TIME :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Wlasnie przeszla u nas kolejna burza
21.gif
21.gif
Tym razem piorun uderzyl prawdopodobnie gdzies w barierke od balkonu (mieszkamy w szeregowcu i wszystko jest poloczone) i u nas spalil sie nowy piec gazowy, wiec brak cieplej wody
21.gif
21.gif
21.gif
Normalnie szlag mnie trafi
21.gif
21.gif
Zadzwonilismy juz do ubezpieczenia i jutro ma przyjsc jakis fachowiec, zeby sprawdzic dokladnie co sie stalo. No oczywiscie od reki nie naprawi, trzeba bedzie pewnie ok. tygodnia czekac
21.gif
21.gif
Normalnie super...
Dobrze, ze do tesciow 5 minut samochodem, bo bede musiala gdzies sie przeciez kapac...Maz moze wziac prysznic w silowni, Ianowi nagrzeje wody w czajniku, ale ja....Wiecie, nawet w domu nie mam jakiejs wiekszej miski, zeby sie jako tako ochlapac...
 
u nas tez gromy walily dzis dwa razy, okolo 10 i niedawno wlasnie

MaRita ale przekichane bez cieplej wody!! :crazy: trzymaj sie!! to tu taka moda ze wanny nigdzie nie ma, bo my tez prysznic tylko :-( a mi sie marzy kapiel z duza iloscia piany z jakimis extra olejkami :happy2:

ja tylko chwilke bo sie przygotowywuje i szykuje na jutro :sick::eek::szok::dull::crazy:

monia ja z Bydgoszczy, to w sumie nie az tak dalego, 2 razy jako dziecko bylam nad jeziorkiem na koloniach i milo wspominam bardzo, jak przygotowania do slubu?

missdior i jak niedziela w biurze? owocna??
 
a u nas upal upal i jeszcze raz upal, z dnia na dzien pogoda zmienila sie diameralnie...
dzisiaj chcielismy dla melgo kupic duzy traktor z przyczepka zeby mogl sobie pojezdzic..i dupa!! cale miasto zjezdzilismy, bbyl w jednym sklepie, ale taki z wystawy, juz normalnie caly brudny i rozwalony, bez przyczepki i 200zl za niego chcieli..niech spadaja!!!
 
Ma-Rita,zapraszam do nas,w ogrodzie stoi basen pelen cieplutkiej deszczowki:-D.

Toola- niedziela w biurze byla wyjatkowo rozrywkowa,przed naszym oknem byl start (i meta) jakiejs wycieczki rowerowej dla emerytow,nie chcielismy ich przyprawiac o zawal przed startem;-).

Moniaa,a ten slub gdzie?Moze wpadne rzucic czyms na szczescie (do wyboru ryz albo forsa;-)).

Wczoraj mielismy wymiane dzieciakow,starszego malpiszona zamienilam na 11-letnia bratanice meza.Pozwolilam jej na pol godzinki posiedziec przed kompem (bidulka,ma zakaz ogladania Nickelodeon,hehe) i mi tu zainstalowala jakies "niewiadomoco dla nastolatkow":angry::angry:.Teraz bede odkrecac,a ja jestem straszna oferma jesli chodzi o grzebanie w komputerze.
A swoja droga,kto nam ten deszcz podrzucil? Zrobilo sie jeszcze bardziej tropikalnie i monsunowo,bleeee.
Aha,tak sie zastanawiamy na wypadem nad morze (Zeeland), moze ktos ma sie ochote dolaczyc?
 
Dzien dobry :-D

Missdior-deszczowki to i u nas nie brakuje. Czego jak czego, ale tego ci tu dostatek :-D

Dzis jestem uwiazana w domu. Ma przyjsc tak zwany fachowiec i sprawdzic co z naszym piecem...o ktorej sie pojawi- tego nie wiem, na pewno przed 17 :-p:-pTakiej informacji udzielono mojemu malzonkowi przez telefon.
Podobno zapowiadaja pogorszenie pogody :angry::angry:Ciekawa jestem co ma sie pogarszac, skoro juz jest do kitu :wściekła/y::wściekła/y:

Milego dnia babeczki :-D
 
NO to poczekajmy razem :)
Ja czekam na : a) dostawce oleju opalowego (ponoc latem mialo byc taniej,ale nie jest), b) fachowca od pieca ,obiecal w grudniu (!!!!!!!),ze na wiosne wleci rozne tam srubki podokrecac.Eksjuzmi,jest polowa lipca!

Espresso+eklerek :)
 
Witam
Oho widzę że niezłe zamieszanie!
Ma-RITA Oby szybko naprawili ten piec!
miss Miałobyć taniej? No prosze.. . Ciekawe czy sie go doczekałas
toola Oo to faktycznie blisko ;)

Co do ślubu to tylko cywilny w ambasadzie. hehe MISS jeśli grubą forsą to wpadaj :tak::-):-p hyhyhy
A przygotowania? a nie wiem, nic nie robie hehe.
 
reklama
Jestesmy biedniejsi o 1166,44 euro,za to bogatsi o 2000 litrow oleju opalowego:szok: To sie nazywa tani mazut.:angry: Zaczynamy na powaznie myslec o baterii slonecznej na dachu.
 
Do góry