reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam...

Czarna dobrze że już jesteś?I jak było?:rofl2: wypoczeliście?
Anetko z tego co sie zdążyłam zoeintować to prezenty na urodziny to kwestia 5-10€ - ja ostatnio na urodzince zakupiłam gre taką podobną do chińczyka ale z mega mindy bo lubiła...
Głównie dziewczynkom kupują zestawy do makijażu /takie dziewczęce/perfumki, naklejki, pamiętniki z logo ulubionej postaci albo takie zestawy do własnoręcznego robienia koralików itp. Dużo tego w sklepach z zabawkami napewno coś szybko wybierzesz!!!:-D

Moi z tatusiem na basenie a ja...w książkach!:eek:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie,
my wczoraj wróciliśmy z Polski.....terz dochodzimy do siebie po podóży,wczorajszej tragedii.....doprowadzamy dom i ogród do porzadku.
Postaram się Was podczytać wieczorem...jak się uda ;)
 
Już kupiłam torebkę z Hello Kitty za 15e i karteczki Diddlina:tak: muszę jeszcze torebkę do prezentu kupić i myślę czy czasem nie kupić jakiś kwiat (mała róża, albo tulipan) :confused:Zadzwoniłam do koleżanki mamy tej dziewczynki (lepiej ją zna) i poradziła mi, że mała będzie się cieszyć z torebki, koralików no i zbiera różne kolorowe karteczki:tak::tak:
Aniu przesadziłam :confused: Zawsze chodziliśmy do znajomych na urodziny, ale całą rodzinką i wtedy kupowaliśmy prezent za ok 20-25e, a teraz pierwszy raz Niko idzie sam do koleżanki i nie miałam pojęcia za ile kupić prezent :tak:
PaulinaAnna witaj :tak::tak::tak: Jak przeżyłaś drogę, jak się czujesz:confused: O ile mnie pamięć nie myli to jutro masz wizytę u lekarza :confused:
My z Oliwierkiem mamy konsultację w szpitalu jutro, ja muszę do pracy pójść, ale mam nadzieję, że zdążę do nich dołączyć :tak:
Bira kiedyś mi mama tej dziewczynki wspominała, że mała uwielbia Dorę, Hello Kitty i Diddline, więc myślę, że mała będzie się cieszyła :tak:
 
Anetko nie mówie że przesadziłaś!:-DSuper że masz ten prezent z głowy...
Bira u mnie jest na odwrót...Dora była od 2roku życia...potem przeplotła sie z Mega Mindy /dzieki tv holenderskiej/ a dopiero jak poszła do szkoły :-)czyli w wieku 4lat zauroczyła sie H.Kitty:tak::tak::tak:
A teraz Dora wróciła i tak naprawdę ma wszystko od pościeli przez dekoracje na ścianie w niej...nawet bajki ostatnio wróciły do łask...bo Erni też polubił!:szok::rofl2:

Niuniu witaj... wiesz już na co ma uczulenie?Będziecie robić testy?:eek:

PaulinaAnna jeśli jutro masz wizyte u lekarza w wiadomej sprawie - trzymam kciuki!
Jak ogródek po metamorfozie?;-)

Dobranoc...
 
reklama
Do góry