reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam wen słoneczny dzień,

Agnes-gratuluję córeczki, niech się Wam zdrowo chowa.
Nam podróż mineła okay....tylko moje plecy i łydki nadal dochodzą do siebie,12 godzin jazdy w 8 miesiącu ciąży to o wiele za dużo....ale cieszę się że spotkałąm się z rodziną.
Aneta-dobrze pamiętalaś,byłam dziś u lekarza rodzinnego...na jutro,na 10:20 mam wizytę u chirurga,wiem że nie zrobi mi prześwietlenia piersi z uwagi na ciążę,ale może usg ....lekarz rodzinny woli aby profesjonalista mi tę pierś "wymacał".Ciekawa jestem co powie.

Ja już dziś padam z sił,dom wysprzątany,2 prania słuszą się w ogrodzie,a obiad ma mąż wymyśleć :)
Do tego uprzątnęłam zabawki Amelki,wywaliłam wszystkie stare,zepsute-w sumie pełęn worek od śmieci 60 litrowy.
A na jutro w planach sadzenie kwiatków-begonii(moje ullubione), jutro jest w Gamma wyprzedaż kwiatów od 12....więc ogródek będzie ślicznie wyglądać.
Miłego dnia mamusie,do jutra.
 
witamy
my wrocilismu wczoraj wieczorem ,ciezko bylo wysiedziec w aucie tym bardziej ze Mikolaj szalal strasznie jak nigdy...
pranie czeka na jutro bo dzis nic mi sie niechce.......
:-:)tak::-D
tak nam mineły swieta w PL :-):-D
 
Witam i ja!

PaulinaAnna daj znać jak już sie czegoś dowiesz...wiedz że jesteśmy myślami z Tobą!Wiem że to niewiele ale człowiekowi raźniej....

MamoMikołaja super że wypoczęłaś ... i jaki śliczny brzuszek!:-)Mój też się już pokazał :tak: - muszę zrobić sobie fotke to wam wrzuce!Jak mnie takie rzeczy cieszą!:-D

Agnes u nas też słonko ale wiatr silny i niezbyt ciepło..brrr:eek: Ja uciekłam do domu dziś bo mam popołudniowego lenia!;-)Jak po pierwszym spacerku Julcia?:rofl2:

A gdzie dziewczyny sie podziewają...już po świętach!WRACAĆ!:-D

Sencilla o ciebie to sie szczególnie martwi bo kiedyś bylo cię pełno chociaż czasami...a teraz taka zapracowana jesteś że na nic czasu ie masz pewnie biedulko...:zawstydzona/y:Trzymaj sie i daj znać jak u was?!:sorry:
 
reklama
Mamo Mikołaja ładnie wyglądasz z tym brzuszkiem :tak::tak::tak:i dobrze że wypoczęłaś sobie nie ma to jak święta w Polsce ;-);-);-)

Paulina trzymam kciuki żeby było wszystko ok:tak::tak::tak:

Aniu pokaż swój brzuszek:tak::tak::tak:

Moja mała cały spacerek przespała oczywiście nie byliśmy długo na pierwszy raz jutro jak pogoda też będzie superowa to będziemy dłużej;-);-)

a wogóle to ja przez to karmienie małej jestem tak głodna że :szok:normalnie nawet w nocy budzę się głodna i muszę coś zjeść :szok:a nie zabardzo mogę wszystko jeść :tak::tak:w ciąży tak mi się jeść nie chciało jak teraz ale jest z tego jeden plus schudłam już 12 kg od porodu jak tak dalej pójdzie to na lato już może wrócę do swojej dawnej wagi czyli 57kg :tak::tak::tak:
tutaj się faktycznie jakoś pusto zrobiło:szok::szok::szok:
 
Do góry