reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Cześć
Wszstkie dziewczyny które wróciły witam ,fajnie że wam święta minęły rodzinnie i zdrowo:tak::tak:
Mamo Mikołaja ślic:tak:zny brzusio aż mi się takiego zachciało:tak::-)
Paulina ale miałaś dzień tyle rzeczy zrobiłaś:tak:Trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze:tak:
Ania ja też mam lenia od piątku ,a w piątek to był mega leń nawet palcem nie chciało mi się ruszyć:sorry:
Agnes sek się super,ze pierwszy spacerek się udał:tak:Szybko ci uciekaja te kilogramy:tak:
 
reklama
Dobrze trzymałyście kciuki.....wszystko jest dobrze, wyglądą okay, i z uwagi na hormony ciążowe jest bardziej rozwiniętę(nawet nie wiem jak to nazwać).....powiedziano mi że po ciąży powinno się to zmniejszyć, gdyby po zaprzestaniu karmienia piersią nadal tam było wyczuwalne to wtedy mam się na nowo zgłosić. Jednymi słowy jestem happy :D

A jak się czują pozostałe ciężarne mamusie?
 
reklama
Witanko

PaulinaAnna to bardzo dobre wiesci,ciesze sie razem z toba.


My wlasnie wrocilysmy ze spacerku.1,5h lazenia az milo bo w pl to wiekszosc czasu spedzalismy w aucie i dopiero teraz na nowo rosciagnelam kosci.Jessica juz prawie raczkuje:tak:strasznie sie rozgadala i wreszcie zaczela SAMA siadac,z raka na boczek i na pupe.Czasami jeszcze jej jedna noga w tyle zostaje,ale cwiczenie czyni mistrza a Mala jest bardzo sumienna uczennica:-)
Ide dac jej kanapeczke bo penie glodna po takiej dawce swiezego powietrza
 
Do góry