reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniu do nas zawitał dziś, bo Niko odliczał dni do przyjścia mikołaja razem z klasą i wiedział, że dziś ma przyjść, więc nie chciałam mu już mieszać i robić przykrości:tak::tak::tak::-):-)
 
reklama
witam
Aneta bardzo chętnie ale Michaś jest przeziębiony i nie wychodzimy z domu:no:Ale słyszałam ,że A ma coś z łazienką robić wiec w przyszłym tyg sie spotkamy:tak:
My zawsze na święta do pl jezdzimy i tu nie ubieram choinki tylko pare gałązek mamy przstrojonych:tak: Co do Mikołaja to pojechał na scheveningen coś kupić Michasiowi :-D:sorry2:Niestety ale ja z małym nie wychodziłam od srody na podwórko nie mówiąc o sklepach a A pracował do pózna na wyjezdzie i wczoraj dopiero był o 20 w domu:baffled:więc nie było kiedy kupić:sorry2:
 
Karola Oliwier ma zapalenie ucha i wszyscy jesteśmy zasmarkani, więc może lepiej za tydzień się spotkamy:tak::tak::tak::-) i w sobotę, aby można dłużej posiedzieć i winka się napić:tak:;-)
 
Anetko moja KARCIA tez odliczała ale jej sie cos poplątało i.... tak jakoś wyszło!:-D
U nas choinka oczywiście bedzie ale ubierzemy dopiero w wigilie....
A moi właśnie rozpakowuja prezenty i ...skaczą po trampolinie:-) bo Mikołaj tez im przyniósł tylko że mniejszych rozmiarów...

Miłego dnia...i zdrówka dla zakatarzonych!
 
Dzień dobry :-)

Inia pojechała z S. i Birką do weta, młoda śpi, wiec mam moment, żeby zajrzeć :-)
U nas Mikołaj był wczoraj, bo Inga już nie mogła sie doczekać, więc daliśmy prezenty :-) Totalnym hitem okazało się domino, którym bawiła się dosłownie calutki dzień :-) Lalka została położona spać i tyle ją widzieliśmy ;-) A Fruzia nie wykazała zbytniego zainteresowania prezentami ;-)


No i pochwalę się jaką mam już dużą córeczkę :-)
 
Bira no śliczna dziewczynka z tej twojej córci... a to zdjęcie z psem to cudne!!:-)

No to ja wam też pokaże mojego słodziaka...
 

Załączniki

  • DSCF2156.jpg
    DSCF2156.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCF2161.jpg
    DSCF2161.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 32
Ania, ale śliczny chłopczyk z Wiktorka :-) Piękne niebieskie oczki i te włoski długie :-) Cud, miód i malina :-) W ogóle na tych zdjęciach wygląda na starszego niż dwa miesiące :-) Ale jest taki słodki, że całego bym go schrupała :-) I jaki macie fajny gadżet do kąpania :-)
 
Bira dzięki za komplementy;-):-) a ten gadżet kupiłam tydzien temu z tzw. hali za 2,50€ bo mi sie w wanience nie miesci ten łobuz!:-D:-D:-D
On jest szczęśliwy i ja tez...
 
reklama
czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Powiedzcie, kiedy nalezy zapisac dziecko do szkoly podstawowej? Dzis kolezanka przestraszyla mnie ze do dobrych szkol sa lata kolejek. I jeszcze jedno. Jest ktos z Was z Hagi? Jakie tam szkoly podstawowe polecacie? dzieki.
 
Do góry