reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam wszystkich !

aniahaven a nie za dobrze sie czuje od3 dni plackiem leze i ledo co do lazienki moge dojsc,najpierw grypa a teraz caly dzien goraczka ,zawroty glowy i tak leze jak bym byla pijana :-( a na dodatek dzwonilam do poloznej i ma teraz 2 tygodnie urlopu :-( a ja nie wiem czy tam dobrze z maluszkiem czy nie :( jestem w 4 tygodniu a dopiero 2 razy wzielam kwas foliowy :-( a czytalam ze jak sie nie bierze od poczatku to dziecko moze byc potem chore po urodzeniu :(

i jak tu spac spokojnie :(
 
reklama
Dzień dobry,popołudniem mówie...

Ja dziś zaliczyłam z rańca wielki targ z ciuchami z kuzynką mojego męża , choć tak sobie rekompensuje brak słońca...:-D
Zuzia to że nie brałaś przed ciążą kwasu foliowego to rzadna tragedia:tak:, bo jst on w wielu produktach jakie jemy, teraz powinnaś go brać regularnie aż do 3miesiąca a ja brałam do końca a nawet teraz łykam bo nie tylko dziecku on służy ale także nam JAKO KOBIETOM.../poczytaj w internecie/;-) plus oczywiście jakieś witaminy bierz dla kobiet w ciąży.
I nie stresuj sie niedomaganiami :sorry:bo ja do 8 tyg prawie czułam sie jak nieżywa:eek: a potEm sie uspakajało i było OK!!!

Głowa do gry - odpoczyaj, śpi co tylko chcesz - to wszystko służy maluszkowi!:-)


Gosiu a jak ty sie dziś czyjesz?:sorry:
Ktoś pytał czy trzeba być zameldowanym żeby do consultatiebiuro sie dostać... Szczepienia może wykonywać lekarz domowy bo to całe CB jest nieobowiązkowe...:tak:ja chodzę żeby zważyli i zmierzyli a ...rad nie słucham...:cool2::-D:-D:-D:-D
 
jak dobrze ze nie jestem tu sama kazda z was moze mi cos doradzic :) i za to WAM dziekuje .

a wy tez tak mialyscie ze piersi bardzo bolaly? bo ja nawet na bokach nie moge spac bo tak mnie bola i tylko na placach spie ...
 
Witajcie
Jesteśmy już razem w Holandii :-) mamy za sobą zameldowanie i czekamy na numery BSN, aby uzupełnić wnioski o ubezpieczenie. Na razie nie mamy jeszcze podłączonego inetrnetu więc z doskoku będę się pokazywać. Nie wiecie może od kiedy szkoły mają dyżury ? U Nas rok szkolny zaczyna się 22 sierpnia, a nikogo nie ma w szkole i nie wiem kiedy będę mogła Michała zapisać :-:)-(. Błażko zachwycony, że tata cały czas jest z nim :-D:-D, mieszkanie pomału doprowadzamy do stanu w któym można mieszkać, jeszce czekamy na lodówkę i w przyszłym tygodniu czeka nas zakup pralki. Przepraszam za literówki, ale szybko piszę bo co chwilę zanika mi internet. Pozdrawiam Was gorąco :-)
 
witam was
ja juz dzisiaj troche lepiej, zaaplikowalam sobie dawke ibuprom zatoki i chyba podzialalo. Podejrzewam ze to moze mialam od dziasla, bo ostatni w okolicach zeba madrosci chyba jakies jedzenie mi wlazlo i tak mnie to dziaslo zaczelo bolec. bede musiala sie wybrac do dentysty niech go obejrzy i jak co to niech wyrwie w chol.......... tylko ze tak boje sie troche no bo jak mi znajdzie jakas dziure i to wiercenie .....:szok::szok:
Aniu wykupilas pol targu ??? :-) u nas sie dzisiaj slonce pokazalo i byla wreszcie wakacyjna pogoda.
TamiDJ powodzenia w urzadzaniu mieszkania, a w szkolach to Ania jest obcykana
dobranoc.....
 
witam ponownie

jak jest dziewczyny z tym kwasem foliowym ,bo naczytalam sie tylu rzeczy i mi wlosy stanely deba ,moj chlopak mi kupl foliumzuur actavis 0,5 mg i biore jedna tabletke co wieczor ,ale przeczytalam gdzies ze te 0,5 to za duzo!! a jaki wy kwas bralyscie??
ile dziennie? a ja mam ostanio zawroty glowy moze ze za duza dawka ?? albo ze po prostu objawy ciazy ...hmm sama nie wiem
 
hej laski troche mnie nie było ale miałam rodziców u siebie przez 2 tyg i jakoś czasu brakowało Wczoraj polecieli do domu i teraz zobacze ich dopiero w polowie pazdziernika Smutno mi Alicja płakała wczoraj za babcią ehhhhhhh

i jeszcze mnie znowu połamało Plecy mnie bolą znowu

musze w weekend kupic wyprawke piotrusiowi Z tego sie sie dowiedziałam mam kupic tylko pudełko na kanapki i kubek do picia jakis plecak? nie chciałabym kupowac mu czegos co by sie wyrozniał od innych dzieci Mogłybyscie mi cos zasugerować?
 
reklama
cześć dziewczyny
właśnie wróciłam z CB na całe szczęście nie wymagali ode mnie zameldowania, więc bez problemu mogłam pójść na kontrole, nie potrzebnie się tylko martwiłam, synek zdrowy no i ładnie rośnie.

dziewczyny widze że tutaj troche inny mają schemat codo żywienia niemowląt, wy stosowałyście ten polski czy ten tutaj, bo np gluten w pl wprowadza się od 6ms ale w małych ilościach2-3gr dziennie, a tu normalnie.
no i mogłybyście mi doradzić które te kaszki są dobre dla dzieci, bo już niewiem czym się róznią te rijstpapje od rijstbloem, chyba za dużo jest rodzajów:/

u mnie słoneczko za oknem więc nic tylko korzystać z pogody póki ładna:)

pozdrawiam
 
Do góry