reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Lazanki zjedzone...mniam mniam:-D nie pamietam kiedy jadlam bo moj M nie przepada ale dzieciaki smigly z talerza wiec kolejne danie do wprowadzenia w menu:tak:... a co tam...

ide na kanape, Victor spi...trzeba korzystac z czasu wolnego hahh... milego popoludnia
 
reklama
Hejka!
Iskierka sliczne fotki i kawal roboty.zebym to ja miala takie zdolnosci-heheh,a tak wogole to dopiero teraz widze ze Twoja malenka jest tez z 2 lipca-bedziemy obchodzic razem urodzinki w przyszlym roku.:-)
Ja dzis mam zupke z wczoraj i na szybko pizze zaraz ide robic.
Wczoraj pisalyscie ze niby mleko nestle wycofuja,ja tez takiego uzywam dla Alexa ,dzis bylam w sklepie u nas jest i zaczynajc od 1 do 3.
Milego popoludnia....
A co do Madzi to tez juz nie oge tego czytac...masakra.:angry:
 
witajcie dziewczyny

mam pewien problem z karmieniem malego przez butelke. pije z butelki avent , ale pijac bardzo mu sie wylewa po bokach a nie raz to az pryska mu na boki i to bardzo w duzych ilosciach ze po kazdym jedzeniu musze przebierac go bo zmoczy pieluszke i i rzeczy ktore ma na sobie. dodam ze synek ma 3,5 miesiaca i pije z 3 dziurek (okolo 10 minut mu to zajmujet) a jak pil z 2 dziurek zajmowalo mu to 25 minut przy czym sie denerwowal ze chyba za wolno mu leci .

moze ktoras z waz zna butelki z ktorych pokarm tak nie leci ,moza sa jakies specjalne do tego ...

bede wdzieczna za jaka kolwiek porade

pozdrawiam
 
ja sie nie sugeruje tymi oznaczeniami na avencie, moj maly ma 5,5 miesiaca i pije z dwoch dziurek, bo z 3 sie krztusi :sorry:daj na 2 i niech pije z dwoch:tak: poprostu leci mu za szybko i nie ma jak przelknac, to mu wylatuje:tak:
 
Sa naprwde rozne smoczki moze spruboj innej firmy.my mielismy taki co w zaleznosci jak przekracisz butelke tak szybko leci a byla tylko jedna dziurka.No i do mleczka tez mozna dac taki zagestnik NUTRITON to zalecaja jak dzieci ulewaja .Ja Tymkowi do dzis tym zageszczam.Poprubojcie z roznymi smoczkami:-)

U mnie balneum jest wszedzie ,moze zapytaj w aptece:-)
http://www.balneum.nl/pages/index.php?page_id=4
 
Ostatnia edycja:
hej
piszecie o gołąbkach, a ja właśnie planowałam zrobić na weekend:):-D
Iskierka malutka śliczna no i haft świetny, będzie miała Olivia cudną pamiątkę.

a ja dziś zupę tylko na obiad mąż stwierdził że woli lżejsze obiady jeść, więc wczoraj był ryż z warzywami a dziś zupka, dla mnie to lepiej bo ja wole tak jeść, ciekawe kiedy będzie miał ochotę na kotleta haha.
ania haven Twój Victor chodzi jeszcze z pieluchą? bo widzę że miedzy naszymi synami jest róznica 4 miesięcy, ja mam się właśnie zabrać za uczenie go na nocnik, ale chyba w przyszłym tyg coś spróbuje bo ma być cieplej, więc niech lata na golasa:)
 
reklama
bylam w etosie, kruidvacie, jumbo, albercie, prenatalu i ni mo :szok: ale wlasnie mowilam mojemu ze w aptece trzeba wyczaic, bo tam napewno bedzie :tak:
 
Do góry