reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziekujemy za mile slowka :-)

Ja nadal do siebie dochodze, szwy to nic wesolego tym bardziej ze jeden mi sie zerwal, ale co tam dalam rade kleszczom to i temu dam ;-) .
Oblezenia rodzinki i przyjaciol nie bylo, postawilam sprawe krotko ze pierwsze 2 tygodnie to chce dojsc do sibie i zlapac rytm w mym nowym zyciu. Dlatego nawet zwlekam z wyslaniem kartek urodzinowych, a jak sie je rozesle to wtedy sie naplyw gosci zacznie :szok: .

A oto nasza rodzinka w kilka godzin po porodzie
 
Paulina-cudowne zdjęcia. Pięknie wyglądacie razem! Aż zazdroszczę (ale tak zdrowo :)
Nam, niestety wczoraj nie udało się wszytskiego załatwić. Muszę jechać do gminy w poniedziałek. Mam nadzieję, że do tego czasu się nie rozdwoję :) Chcę pozostać w dwupaku jeszcze choć 1 tydzień, choć skurcze przybierają na sile i częstotliwości....Ale są wciąż nie regularne i nie trwają długo.
Paulinko, jak znajdziesz siłę na ploty, to czekam na sygnał. Dzisiaj (na razie) sie nigdzie nie wybieram.
 
Paulina GRATULACJE!! sliczne zdiecia!! mozna wiedziec czy rodzilas w domu czy jechalas do szpitala?

u mnie ostatnio bylo duuuzo zamieszania, najpierw choroba (wszyscy mieslismy katar), Krystynka jeszcze ma biegunke :sick:

potem przyjechali w odwiedziny dziadki porozpieszczac wnusie

a teraz sie pakujemy bo zwijamy sie z Anglii, na miesiac jedziemy na wakacje do Polski, gdzie bedziemy kombinowac jak sie przetransportowac do Holandii, bede infomowac na bierzaca jak nam idzie
 
Toola- dziekuje bardzo za komplementy, co do porodu to zaczelam rodzic w domku a skonczylam w szpitalu z uwagi na zle uzlozenie dziecka w koncowej fazie porodu. Zycze milego pobytu w Polsce i milej przeprowadzki do kraju tulipanow :-)
Pola- teraz ja mam stresika ze jak zadzwonie to Ty moze bedziesz juz rodzic...oj ciekawa jestem kiedy sie u ciebie rozkreci :happy:
Olus- dziekuje bardzo zamile slowka......Amelka jest cudowna, i tak jak kiedys mi opowiadalas o swym porodzie tak i ja teraz moge powiedziec ze bolu zadnego juz nie pamietam....Mam tylko jedna wielka radosc przy sobie :tak:
Kinia- dziekuje za zyczenia i telefonik :-)
 
buuu zaraz sie rozplacze...przegapilam taki moment!!!! ten klops mi sie nalezy:( PAULINA!!!! SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY!!!! wzruszylam sie jak zobaczylam te zdjecia. mam nadzieje ze dzidzia nie daje jeszcze popalic...ja nie pisalam bo bylam caly czas pod wrazeniem nowej pracy...TAK!!! pracuje!! minal mi pierwszy tydzien:) jestem spedytorem:) praca super!!! normalnie stworzona dla mnie, warunki swietne a zarobki z czasem sie rozkreca:) jestem bardzo zadowlona, nawet mialam juz okazje wykozystac moj holenderski...nie myslalam ze tak dobrze mowie...raz tylko jak facet zadzwonil to srednio rozumialam bo jakos niewyraznie mowil i z dziwnym akcentem:) bede teraz do was czesciej zagladac z pracy:)witam nowa kolezanke!!! nie wiem czy dobrze doczytalam ale dziewczyny nie napisaly ci ze kraamzorg trzeba zalatwiac wczesniej. mi dala namiary polozna i zalatwialam babke w jakims5 czy 6 miesiacu, musza wiedziec wczesniej!!! wypelnia sie wtedy tez jakeis papiery dla ubezpieczyciela, a jak dzidzia sie urodzi to od razu dzwonisz do babki i sie umawiasz kiedy ma przyjsc
 
Spoko Natalka, najwazniejsze ze masz prace i jestes z niej zadowolona...musze przyznac ze obrotna z Ciebie dziewczyna :tak: .
Alekochana my tu nadal czekamy na Twe opowiadanie jak poznalas meza, i jak to bylo z Waszym slubem....ja osobiscie jestem ciekawa dlaczego sie przeprowadziliscie do Polsi a nie pozostaliscie tutaj? (wiem, wiem, ciekawska jestem ).

Pola a co u Ciebie, ja ostatnio jak mam chwilke to jak nie obowiazki domowe to ide spac wraz z mala..... Ostatnio mysle o Tobie i boje sie ze jak zadzwonie to bedziesz akurat rodzic....teraz wiem co czulas :tak:

A gdzie sie podziewa reszta naszych kolezanek?
 
reklama
Heja, Paulinko, pozwól, że skopiuję wczorajszą wiadomość wysłaną do listopadówek (żeby sie nie powtarzać z pisaniem). Z niej dowiesz się wszystkiego.
A, a dzisiaj na 14.00 jedziemy do szpitala. Jak wrócę, to zdam relację :-)
 
Do góry