reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

oj wspolczuje.... trzymam kciuki zeby az tak nie bolalo :-(
A pytalas o swieta to my tez zostajemy, juz 2 rok z rzedu, a ogolnie to juz nasze 3 swieta tutaj. dzis mam w planach zrobic krokiety i zamrozic. podpatrzylam u anp ze robi i tez mi sie zachcialo hihihi. no i moze sprobuje troche uszek zrobic?
 
reklama
Witam.

My na święta do PL ruszamy-cała nasza rodzina tam jest.Ja z Tymciem samolotem a tatuś autem później dojeżdża.
W tamtym roku nie byliśmy.
a na Wielkanoc zostaję już tutaj bo za często do PL jeżdżę i żeby mi nie znudziło się:-D...no i troszkę muszę zatęsknić.
 
The Hague bardzo dobrze.Jak był mały to zawsze spał, a ostatnio to zaczepia ludzi i się rozgląda kręci i o spaniu nie ma mowy.Często mi się trafia że nikt obok mnie nie siedzi(czasami mnie po prostu przesadzają)więc mam dużo miejsca wolnego.
 
Hallo ladies :-)

Ania1272 zdrowia zycze :tak:Klopoty z nerkami to niefajna sprawa. Kiedys mialam watpliwa przyjemnosc przechodzic odmiedniczkowe zapalenie nerek i never never again :no::no::no:

My na swieta zostajemy w NL. To juz nasze piate Boze Narodzenie spedzane tutaj. Do Polonii wybieramy sie dobiero na wiosne :tak:

Milego wieczoru.
 
Dzien dobry... Anetko witaj:tak:, Aniu wspóczuje ci bardzo... ja też jak Marita never again / a miałam kiedyś piasek na nerkach i długo antybiotyki -masakra:baffled:/ My wjeżdżamy z piątku na sobote chociaż nadal nie wiem czy mam już gotowe paszporty ...zamierzam się dowiedzieć w środe:-D...z tego co wiem Karolina już w PL baluje hihi..ale jej dobrze...a ja jak zawse załapałam się jeszcze na wieczór wigilijny i pieke ciasteczka dla dzieci:cool2: Hague trochę niewesoło masz jak ty nic nie możesz bez Tomeczka zrobić... zawsze tak było czy teraz ma taki okres MAMO NIEOPUSZCZAJ MNIE;-)? cudownego weekendu!!!
 
AniaH to nie chodzi o Tomka, tylko o mnie:-D to ja sie boje zeby mu sie nic nie stalo, nie uderzyl sie, nie wywrocil. ostatnio mi wielka gliniana doniczke z parapetu zerzucil... dobrze ze nie sobie na glowe:szok: dlatego wole nic w domu nie miec zrobione a byc przy nim, bo on wszedzie wlezie... wczoraj wchodzil po schodach. udalo mu sie z samego dolu na gore. oczywiscie M. stal za nim i go asekurowal, no ale to jest taki diabel, ze na minute nie mozna go zostawic bo cos zmajstruje :tak:
 
Dzięki dziewczyny:-).
Ja już jestem zaprawiona w bojach, męcze sie co jakiś czas od 15rż. Fakt wyjątkowo bolesna jest ta przypadłość. Idę sobie poleżeć w wannie z ciepła woda a potem opije się woda i będe po schodach chodzic:tak:, zgodnie z zaleceniami lekarza:-D.
Miłego dnia.
 
reklama
Hej
Przepraszam ale nie czytalam przez jakis czas i nie mam nawet czasu na to zeby nadrobic.
Wczoraj bylismy na 1 usg i mamy termin na 2 lipca-a dokladniej druga dzidzia ma sie urodzic w drugie urodzinki Alexa-smiesznie nie???
ide troszke polezec bo jestem do niczego ostatnio,pozdrawiam
 
Do góry