reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

hejka.. Marita deszczowo było:-D ale towarzystwo super więc nie ma co narzekać...w domu byłam po 1.00 ehhh trzeba chyba częściej takie wypady robić...:rofl2:;-)
 
reklama
Hejka
co slychac u was dziewczynki :-) ja caly tydz. siedze w domu wczoraj tylko na szybkie zakupy wyskoczylam. Thijsje mi sie rozchorowal i dlatego, ale dzisiaj juz lepiej to moze gdzies wyskoczymy. Musze polukac po sklepach bo jakies prezenty na traktatie musze kupic no i dla juffen tez cos trzeba wymyslic.... co myslicie o swieczce zapachowej jakos ladnie zapakowanej :confused: wczoraj mialam wlasnie o tym wymiane zdan z moim bo on najlepiej nic by nie kupowal bo przeciez one maja tam placone bla bla bla no ale w koncu oni maja tu taka tradycje dawania ja jej nie wymyslilam wiec o co kaman........czasami sie zastanawiam czy on sie na pewno w Holandii wychowal....:-p

Agnes gratuluje ciazy :tak:
aOla jak tam twoje dzieciaczki??lepiej juz???
Aniu fajnie ze sie imprezka udala, tez bym gdzies wyskoczyla :tak:

wlasnie widze zeBLOF bedzie koncertowac w eindhoven a ja nie mam kasy ......:-( uwielbiam ich....
Milego dzionka bo zapowiada sie ladnie ale snieg nadal lezy :szok::wściekła/y:
 
Hej!!!

Gosia ja właśnie też mam problem z traktatie, bo Julcia 31 marca kończy 3 latka i trzeba do przedszkola coś kupić dla dzieci i dla pań też nie mam pojęcia co ?jak coś wymyslisz pochwal się !!!

Aniu super że imprezka udana ja ostatnio super się bawiłam w sylwestra a jak się potem okazało już byłam w ciąży ale co nie wiedziałam przecież !!!!


u nas dzisiaj nawet słońce było , tylko strasznie zimno w nocy było -9

zaraz do szkoły po Dawidka a potem jadę z nim na badanie słuchu.

miłego dnia!!!!
 
dzieci juz lepiej do szkoły już chodzą więc ja tez jestem zdrowsza ;-)
ja swoim dzieciom na urodziny kupuje zawsze coś w Pl Coś czego tu nie ma no i nauczycielom kupuje czekoladki z wawel zawsze się objadają

któras pytała o nauczanie przez skype Ta dziewczyna która mnie uczy w sierpniu rodzi i robi sobie przerwę ale znajomy znajomego znalazł nauczycielke holenderkę która studiowała i mieszka we Wrocławiu Dokładnie nie wiemmusialabym popytać

U nas dziś w szkole open dag Byłam 3h do pomocy Łeb mnie boli od słuchania holenderskiego ale czego nie robi sie dla nauki;-)
 
witam weekendowo już:-D u mnie już po zakupach ufff, najgorsze za mna!:-p aOla jeśli chodzi o tą komunie to lekcje zaczynają się na początku roku szkolnego /czyli po 12 sierpnia/-są prowadzone przez polki w salce katechetycznej co drugi piątek ok.godzi 18.00 Poza tym nie wiem gdzie ty chodzisz do kościoła w niedziele ale miło żeby was ksiądz tu też widział bo wiesz jak to potem mówią...:-p:sorry: Ogólnie to wszystkie sprawy dotyczące komunii rodzice sobie sami dogadują w trakcie spotkań.. a ty daleko masz do nas? bo się nie orientuje.. miłego weekendu kobietki gdzie kolwiek się podziewacie:-);-)
 
Ania dzięki do Bredy mam z 25km Na stronie kościoła jest napisane ze spotkania w każda sobotę........zreszta dowiem się jak zacznę jezdzić :) Do kosciała za często nie jezdzimy ale mamy zamiar po swiętach co niedzielę (jak się uda)
Ania może przyjechałabyć kiedyś z dzieciakami na ploteczki :)
 
aOla info mam z pierwszej ręki bo moja koleżanka prowadzi te katechezy ;) a na ploteczki na pewno się wybiorę...:cool2: tylko niech się cieplej zrobi :-D... o ludzie ale beznadziejna pogoda:dry:
 
a to chyba nawet lepiej A to są katechezy tylko dla dzieci które idą do komunii? czy moja 5latka też mogłaby chodzić?
 
są katechezy i lekcje religii w sumie coś dla maluchów starszaków i dzieci komunijnych... mają trzy grupy gdzie się uczą np. modlitw i rysują:tak:albo coś innego...a my po basenie ale mam lenia:-D
 
reklama
my też po basenie Ja z mężem padnięci a dzieci.......pełnia życia

moja szwagierka poroniła w 12tc Mieszkaja tez tu w Hol zaraz koło nas Nie wiem jak ją pocieszyć........:-:)-:)-(
 
Do góry