reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I komunia

witajcie
my też mamy w tym roku komunię, Matełkowi zostały najcięższe modlitwy do zaliczenia ale z nmi ma czas do kwietnia więc damy radę
przyjęcie robimy w domu, małe bo tylko na 13 osób.
w grudniu miałam chrzest bojowy z chrzcinami- udało się to w maju już pójdzie gładko.
wszystko robiłam sama...
 
reklama
ja prawdopodobnie też zrobiew domku,tylko,że u rodziców bo maja większe i tez raczej wszsytko sama będę przygotowywac;-)
 
Piwonia a dużo gości będziesz miała na tej komunii.
Ja w zeszłym roku przygotowywałam komunię dla koleżanki córki,i żeby się nie chwalić wszystko wypadło super:-):-):-)
Jedzenie smakowało wszystkim,przystawki też,a dekoracją stołu wszyscy byli zachwyceni.:-)
Podpatrzyłam wszystko co i jak się robi jak obsługiwałam wesela i przyjęcia okolicznościowe w restauracji,gdzie pracowałam 3 lata,przed urodzeniem Emilka:-)
 
asiulka271 jak nic sie nie zmieni no to troszke ponad 20 osób z dziećmi liczac
i jak na razie jestem w trakcie szukania kogośdo pomocy
 
Piwonia,jak będziesz potrzebowała czegoś to służe radą ,w wyborze menu lub innymi.
 
asiulka jeśli mogę zapytać to jak udekorować stół na taką uroczystość bo kompletnie zielona jestem w temacie.....
nie chcę tez podawac rosołu jako I dania co można podać na I zamiast??
 
Dziewczyny na stół można zrobić jakąś dekorację kwiatową,nie wielką oczywiście.
Ja położyłam na środku stołu dwu kolorowy szyfon żółto-szafirowy ,zrobiłam z tego taką niby falę,a w środek był postawiony świecznik ,i było też kilka świeczniczkow z pływaczkami
Były też przy każdym nakryciu serwetki złożone w wachlarz,oczywiście w kolorystyce stołu,na przemian żółta,i szafirowa,
poszukam zdjecia moze gdzies mam
 
reklama
Do góry