reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I komunia

reklama
chogata trzymam dzisiaj kciuki za udaną imprezke i wszystkiego najlepszego dla synka z okazji Pierwszej Komunii
 
U mnie już po komunii:-):-).Na obiad podałam tyle ,że pozostawało mi sałatek,zimna płyta wogule nie ruszona ,po obiedzie poszło mi tylko dużo ciasta (widać takie towarzystwo słodkości lubiące) a i owoców brakło:-).Zamiast wędlin widziałam ,że goście mięso z obiadu woleli .Miałam jeszcze potem podać zapiekankę na ciepło ,ale niestety będziemy ją jedli jutro na obiad bo nawet nie ruszona została.:-)Następna komunia za 9 lat:-)
 
ciesze sie,że wszystko sie u ciebie udało i że jedzonko zostało
mówisz ,ze sporo ciasta poszło to juz sie boję bo ja mam tylko tort i sernik plus jakieś ciasteczka
Piwonia ,życzę Ci wspaniałej ,udanej komunii ,a Twojej córci niezapomnianych przezyć (obyś jeszcze wytrwała przez ten biały tydzień;-)):-)
 
reklama
SPOTKANIE KOMUNIJNE? To wyjątkowy dzień dla Twojego dziecka!
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy specjalne atrakcję na tą okoliczność. Animatorzy zajmą się dziećmi, i zorganizują dla nich ciekawe zajęcie, kiedy ze stołu zniknie obiad, a dzieci będzie „roznosić” energia!
Zabawa z Księżniczką, Hawajką czy Piratem? A może profesjonalny występ iluzjonisty dla całej rodziny?
Oferujemy bardzo miłe i wesoło spędzone chwile na każdej imprezie! Pełną ofertę znajdziesz na stronie www.hopek.com.pl
Dojedziemy w każde miejsce!
 
Do góry