reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat jesteśmy w związku?

a my jestesmy razem od 9 lat , czas leci....:tak:
w przyszlym roku bedziemy mieli 10 rocznice poznania i wybieramy sie na urlop w to samo miejsce w ktorym sie poznalismy - nad nasze Baltyckie morze

a szczesliwym malzenstwem jestesmy 7,5 roku:-):-D:laugh2:
 
reklama
My jesteśmy ze sobą od 6 lat,a w związku małżeńskim od 9 sierpnia 2003 roku-to już 4 latka:-)
im
 
My znamy sie 20 lat(razem chodzilśmy do podstawówki):tak:, małżeństwem jesteśmy 5 lat i mamy 3,5 letnia Dominisie
[/ATTACH]
 
A ja z moim mężem ogólnie to jesteśmy razem 10,5 roku razem z czego 5,5 poślubie no i mamy 2,5 letnią córeczke wikusię.Dziewczyny powiedzcie mi jak i skąd mge sobie wstawi taki rysunek przedstawiający ile moja malutka ma latek i ile jestem po ślubie.Dzieki.
 
My jestesmy razem 6 lat,po slubie w kwietniu bedzie 4 latka:-)

Gosiaczku wejdz na google,wpisz suwaczki,utwoz swoj i skopioj jego kod (chyba BBC) i wstaw w swoim podpisie
Pozdrawiam
 
My razem jesteśmy 10 lat:tak: a małżeństwem 5 latek :-Dz naszego udanego związku mamy 1,5 roczną córeczke Patrycje:-)
attachment.php
 

Załączniki

  • serduszko.jpg
    serduszko.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 99
:-)mi i mojemu mężusiowi w lipcu stuknie 10 latek jak jesteśmy razem:-D,a małżeństwem prawie 7:tak::-D:-).
mamy 5,5 letniego synka:-) i 2 letnia córcie:-D.
miłość TO CUD...WIEC DBAJMY O NIĄ!!
 
reklama
my juz jestesmy razem jak widac ponizej... hehe małżeństwem jeszcze nie jesteśmy ale mamy juz 2,4 roczna córeczkę
 
Do góry