reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

reklama
Aga31 widocznie wiecej nie potrzebuje przeciez jakby chciala to by dala Ci znac ze czas na spanko :laugh2: Kurcze widze ze dzieciaki maja podobny wiek a calkiem inne potrzeby hehe :laugh2:
tylko ona to czasem juz widze ze jest zmeczona a nie chce zasnac tylko marudzi .dzisiaj spała do 9,potem od 12 do 12:40 i od 15:40do 16:10 i teraz juz jeczy ze jest zmeczona a nie chce isc spac. poczekam do kapieli to ja wymecze i moze wtedy zasnie z butlą
 
eee to moja jakoś dużo śpi, ok. 11 czasem 2-2,5 godziny prześpi, potem koło 16 już pokazuje że chce spać (tak ok. 1 godziny) i czasem jeszcze trzecia drzemka ok. 18 (pół godzinki), a wstaje około 8 :-D
 
Sara da rade w ciagu dnia przespac jakies 2 godz. ciagiem, ale tylko jak jest na spacerze i prowadzi sie wozek. Jak tylko stane na chwile, zeby z kims pogadac to sie budzi :-)
 
Sara da rade w ciagu dnia przespac jakies 2 godz. ciagiem, ale tylko jak jest na spacerze i prowadzi sie wozek. Jak tylko stane na chwile, zeby z kims pogadac to sie budzi :-)
Wiesz co u mnie tez tak bylo jak trzeslo wozkiem to wszystko ok niby mala spi jak aniolek ale tylko sie czlowiek zatrzymal na moment juz oczy jak 5 zlotych :tak:
 
A u Kingi sen jest chyba zależny od pogody - bo nieraz śpi dwa razy po dwie godziny, a nieraz dwa razy po pól godziny. Najważniejsze jednak jest to, że jak chce spać to pociera oczka, więc ją kładę i zasypia bez problemu.
 
A moja spi dziennie gdzies miedzy 4 a 6 godzin, w zaleznosci od tego jaka jest pogoda i cisnienie. W kazdym razie drzemki sa po 1,5 do 2 godzin aktywnosci i kazda ma z godzine napewno, czasami do dwoch. Ogolnie daje mi czas na robienie wszystkiego.
 
A moja spi dziennie gdzies miedzy 4 a 6 godzin, w zaleznosci od tego jaka jest pogoda i cisnienie. W kazdym razie drzemki sa po 1,5 do 2 godzin aktywnosci i kazda ma z godzine napewno, czasami do dwoch. Ogolnie daje mi czas na robienie wszystkiego.
U mnie jest podobnie np wczoraj mala spala prawie caly dzien godzinke sie pobawila i juz widze ze pcha palucha do buzi czyli spac chce takze sadze ze jak na nas bardzo wplywa pogoda. tez ogolnie da sie wszystko zrobic bo spi kolo 5-6 godzin w dzien :laugh2:
 
o rety... ale macie fajnie... moje dziecko w ciągu dnia sypia nie dłużej niż 2 godziny (w sumie)... ma 3-4 drzemki, nie dłuzsze niż 30 min...w nocy tez bez rzadnych rewelacji... ma nadzieję jednak,że kiedyś to się zmieni;-);-)
 
reklama
Do góry