reklama

Ile ważą nasze dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez Mamoot, 16 Czerwiec 2008.

1. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Staś ma 16 dni i waży 3700 g. Od wyjścia ze szpitala przybrał 550 g (w 12 dni). Pani doktor na dzisiejszej wizycie policzyła, że dziennie przybiera 45 g przy normie 30 g. :-) Chyba chce pójść w ślady brata...;-)

2. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

Mikoś w 17 dniu ważył 3630 :-) od wyjścia ze szpitala przytył 625g:-)
    czyli dziennie 48g:-)

3. reklama
  4. JoannA25

JoannA25 Czerwcowa mama'08

Mateo;
    po urodzeniu ważył 3400, po wyjściu ze szpitala 3250 a wczoraj ważyliśmy się razem i wyszło, że ma teraz 3700 :-)

5. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

Bogna
    przy urodzeniu - 3070g
    przy wypisie - 2740g
    30 dni od urodzenia - 4030g
    w miesiąc przybrała 1290g - czyli 43g dziennie :-)

6. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Iwoszku, to pieknie Ci córeczka przybiera na wadze. Mówi się, ze takie maluszki przybierają 1000 - 1200 g na miesiąc.

7. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

Mamoociku - ona najstarsza to się "rzuca" w oczy ;-)

z tego co widzę to wszystkie maluchy rosną pięknie "w siłę" ;-) :-)

8. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Masz rację Iwoszku, jeśli mój Staś będzie dalej tak jadł i tył, to po miesiącu będzie miał właśnie powyżej 1 kg. Zobaczymy:-)

9. pestka330

pestka330 Zaangażowana w BB

to my mamy problem waga urodzeniowa 3850 , przy wypisie 3620 a na wczorajszej wizycie 3590 czyli cały czas w dół, może mam za mało pokarmu, albo coś ze mną nie tak:-:)-:)-(

10. reklama
  11. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

pestka głowa do góry na pewno mleko masz dobre! grunt do pozytywne nastawienie:tak:
    a co lekarz na to powiedział?
    jeśli twoja niunia jest spokojna i ładnie ci śpi to nie masz co się martwić.za tydzień znów ją zważ i sama się przekonasz że waga pójdzie w górę:tak:

12. pestka330

pestka330 Zaangażowana w BB

kazała mi odciągać pokarm a na ważenie już jutro kazała też ją wybudzać i dawać mleko co 2 godziny, bo mała jadła co ok 3-4, ale jak ściągam to z obu piersi ok 40 ml:-(, więc myślę że zaczyna jej brakować mleka i pewnie powie mi jutro że zaczynamy dokarmianie:sad: a tak się nastawiłam na karmienie piersią
    ten sam problem miałam z pierwszą córcią i też jechałam na butli, nie uważam to za nic złego ale zawsze jest taka myśl co ze mnie za matka, nie potrafi wykarmić dziecka, choć tak bardzo chce:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Poleć forum