reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

Mamoot

Potrójna mama
Dołączył(a)
27 Październik 2006
Postów
12 614
Miasto
Warszawa
Staś ma 16 dni i waży 3700 g. Od wyjścia ze szpitala przybrał 550 g (w 12 dni). Pani doktor na dzisiejszej wizycie policzyła, że dziennie przybiera 45 g przy normie 30 g. :-) Chyba chce pójść w ślady brata...;-)
 
reklama
Mateo;
po urodzeniu ważył 3400, po wyjściu ze szpitala 3250 a wczoraj ważyliśmy się razem i wyszło, że ma teraz 3700 :-)
 
Bogna
przy urodzeniu - 3070g
przy wypisie - 2740g
30 dni od urodzenia - 4030g
w miesiąc przybrała 1290g - czyli 43g dziennie :-)
 
Iwoszku, to pieknie Ci córeczka przybiera na wadze. Mówi się, ze takie maluszki przybierają 1000 - 1200 g na miesiąc.
 
Mamoociku - ona najstarsza to się "rzuca" w oczy ;-)

z tego co widzę to wszystkie maluchy rosną pięknie "w siłę" ;-) :-)
 
Masz rację Iwoszku, jeśli mój Staś będzie dalej tak jadł i tył, to po miesiącu będzie miał właśnie powyżej 1 kg. Zobaczymy:-)
 
to my mamy problem waga urodzeniowa 3850 , przy wypisie 3620 a na wczorajszej wizycie 3590 czyli cały czas w dół, może mam za mało pokarmu, albo coś ze mną nie tak:-:)-:)-(
 
pestka głowa do góry na pewno mleko masz dobre! grunt do pozytywne nastawienie:tak:
a co lekarz na to powiedział?
jeśli twoja niunia jest spokojna i ładnie ci śpi to nie masz co się martwić.za tydzień znów ją zważ i sama się przekonasz że waga pójdzie w górę:tak:
 
reklama
kazała mi odciągać pokarm a na ważenie już jutro kazała też ją wybudzać i dawać mleko co 2 godziny, bo mała jadła co ok 3-4, ale jak ściągam to z obu piersi ok 40 ml:-(, więc myślę że zaczyna jej brakować mleka i pewnie powie mi jutro że zaczynamy dokarmianie:sad: a tak się nastawiłam na karmienie piersią
ten sam problem miałam z pierwszą córcią i też jechałam na butli, nie uważam to za nic złego ale zawsze jest taka myśl co ze mnie za matka, nie potrafi wykarmić dziecka, choć tak bardzo chce:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry