reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

Ważyłam wczoraj córeczkę na wadze domowej i wyszło na niej 7800-7900g. Ale ta waga zawsze sporo zawyża, no i trzeba odliczyć pampersa i pajaca.
Na koniec września ważyła 7200g, ale nie liczę na duży przyrost wagi, bo była chora i mało jadła, więc jest pewnie dużo mniej niż to co pokazała wczoraj waga ;-)
 
reklama
To moja w takim razie jest grubcia bo waży ponad 9 kg co widać po nóżkach,rączkach itp:) mam nadzieję że później trochę się wysmukli, bo już ledwo ją noszę ,podnoszę itp..usypia też na rękach ;( a ja ważę 48 kg..niedługo chyba wbije mnie w ziemię ,ale cóż jak widać rośnie w Tatę..
 
Zważyliśmy dziś w przychodni córencję. W pieluszce, body i rajstopkach ważyła 7900, czyli na golaska pewnie jakieś 7700. W półtora miesiąca przybrała więc 500g. Mało, ale od końca września do teraz co chwilę łapały ją jakieś choróbska i mało mi jadła, więc nie ma co się dziwić :happy:
 
my ważyliśmy Wikę na wadze domowej i w bodziaku i pampersie wyszło troszkę ponad 9 kg. W grudniu na kontrole idziemy to sie okaże ile waży.
 
Wczoraj ważyłam córcie na wadze domowej i wychodzi nam 10kg:szok: mała była na golaska:tak: ale cos mi sie wydaje za dużo:baffled:
 
reklama
tristan wazony dzisiaj czyli 2.12 ma 9400 czyli spadlo mu troszeczke , bo ostatnio bylo 9500 i ciuszki noi juz na 92 cm bo te na 86 takie ledwo ladwo juz sa. czyli synu ie wyciagnal:tak:
 
Do góry