reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

Czesc, ja znalazlam Laure w swojej magicznej ksiazeczce imion. Oto jej opis:
Laura- krytyczny i pobudliwy typ kobiety. Zmienna. doskonale zna ludzka nature i wie jak z tego skorzystac. Wrazliwa i oszczedna, a czasami nawet skapa.
Pochodzenie lacinski laurus (laur)
Zdrobnienia: Larka, Larus
Imieniny: 17.06, 18.12
o to bedziecie maily corcie z charakterkiem:)
 
reklama
Polly, a czy w swojej magicznej księdze masz może Amelie??bo jakoś ostatnio cały czas to imie chodzi mi po glowie i coś czuje ze tak właśnie będzie miała na imię moja córeczka(oczywiście jeśli to będzie córeczka)

pozdrawiam cieplutko:)
 
Moja magiczna ksiazeczka i tym razem nas nie zawiodla:)
Amelia-wrazliwa, subtelna. Ma sklonnosci do wnikania w tajemnice wiary i okultyzmu. Dobry znawca ludzkiej natury. Pochodzenie imienia starogermanskie (amalgunt)- pracowita. Zdrobnienia: Amelka, Amelcia, Melka, Melcia, Melia. Imieniny 30.03, 10.07
Julia- stateczna, metodyczna, oszczedna, zawsze zajeta. Posiada silnie rozwinieta intuicje i wszystko analizujay umysl. Z natury dobra i szlachetna. Ma strasznie duzo imienin- jak chcesz to ci wypisze. Pochodzenie lacinskie od slowa Juliusz
Jaska juz opisywalam wczesniej!
Ciekawe ile procent jest w tych naszych 100%. Ja dalej mam Gucia i Halinke (na 100% ma sie rozumiec!) :)
 
A ja mam klopot z imieniem. Chcialabym zeby dzidzia miala zarowno polskie imie jak i amerykanskie imie, ale to troszke trudno pogodzic.Dla dziewczynki myslimy o imieniach Julia (w usa nie jest tak popularne jak w PL). Przestraszylam sie tylko ze Julie sa oszczedne ale oszczedny nie znaczy skapy:)) Dla chlopca... no i tu jest problem. Podoba mi sie Matthew ale dziadkowie polamia sobi jezyki. Maz proponuje Paul (dla dziadkow Pawelek:)) Myslismy tez o Robercie ale tutaj skracja na Bob co brzmi nezaladnie. Adam (imie miedzynarodowe) tez nam jakos nie lezy.
Moze na cos wpadniecie?
 
reklama
Mnie osobiscie podobal sie zawsze Kevin. Moze imie nie jest polskie, ale za to w kazdym jezyku i dla kazdego latwe do wymowienia. Wypisuje ci kilka imion z mojej magicznej ksiazeczki- moze ci sie cos spodoba. Adrian,Albert, Albin, Antoni, Arnold,Artur, Beniamin, Bazyli,Bernard, enedykt, Bogdan, Borys, Bruno, Cyryl, Damian, Daniel, Dawid, Dominik, Donald, Donat ( brzmi jak paczek, wiec chyba odpada:), Edwin, Wmanuel, Emil, Ernest, Erwin, Eryk, Filip, Gerald, Gerard, Gustaw, Gwido, Herbert, Hubert, Igor, Jacek, Jakub, Joachim, Julian, Kamil, Karol (ale w USA to imie dla dziewczynki raczej, no nie?), Hacper, Klemens, Konrad, Kornel,, Leonard, Longin, Lucjan, Max, Marcin, Marek, Marian (ale to imie tez zenskie), Mikolaj, Modest, Olgierd, Oliwier, Oscar, Otton, Prot, Rafal, Robert, Rajmund, Roch, Ronald, Rudolf,Rufus, Rufin, Samuel, Sebastian, Serafin, Seweryn, Stefan, Sylwester, Teodor, Tomasz, Tymon, Tytus, Walenty, Walter, Wiktor, Wilhelm, Wit, Witold, Zenon, Zygfryd. To by bylo na tyle. wypisalam tylko te, ktore sa polski, a nie maja nadiaru naszych polskich superglosek typu szcz... Powodzenia.
 
Do góry