reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

Dzieki dziewczyny, Szczerze Mowiac to z nie wiem czy Matthew to Mateusz ale wydaje mi sie ze tak.
Polly, Kevina maz nie akceptuje. Karol to rzeczywiscie dla dziewczynki, Donat to paczek hihi. Ciezka sprawa z tymi imionami. Dziekuje za podana liste.
Wszystkie mamy jeszcze duzo czasu wiec na pewno wybierzemy fajne imionka:)
 
reklama
Matthew to na 100% Mateusz. Zreszta mam slownik pol-ang z transkrypcja imion. Wiec pisz jak cos potrzebujesz!
 
a ja nie moge dojść do porozumienia z Igorem.

ja chciałabym Wojtka lub Maćka a on Borysa (brrr) strasznie twarde imię
co do dziewczynki to ustalone już poprzednio: Nataszka.
 
Dzięki Polly za opis imienia Laura. Szczerze mówiąc nie wierzę w takie rzeczy, bo wszystko zależy od wychowania (moim zdaniem). Razem z mężem jako chrześcijanie nie wierzymy w astrologię, zabobony, wróżki i inne podobne :) bo nam nie można (Panu Bogu świecę a Diabłu ogarek) :) Buziaki, Ania
 
My z imieniem dla chłopca nie mamy problemu - Jerzy, po dziadku, któr niestety nie doczekał nawet wiadomości o naszym ślubie, o dzidzi nie mówiąc. Jerzyk, Jery..
Z dziewczynką gorsza sprawa - do wyboru Julia, Joanna, Jolanta (na J). Na razie prowadzi Julia.

Jakbyś mogła Polly sprawdzić w swoim kajeciku Jerzyka, byłabym wdzięczna.

Co do imion polskich - amerykańskich to może Dawid ? Co Ty na no KatiNJ?
 
Jeśli chodzi o imię dla chłopca to nie mamy jeszcze pomysłu, a dla dziewczynki mąż wymyślił Natalia. No i mi się też podoba. No i tu uśmiecham się do Polly:) Plizzzz sprawdzisz w wolnej chwili??:)
 
Jerzy- ujmujacy, niefrasobliwy, ale i tworczy.Pogodny, byla rozrzutny, bardzo dba (czasami za bardzo) o wyglad zewnetrzny.Pochodzenie lacinskie: georgius- rolnik. imieniny: 23.04, 24.08
Natalia- wrazliwa i bardzo subtelna.Sklonna do melancholii. Przychylna i zyczliwa w stosunkach do otoczenia. Stala w swoich przekonaniach. Pochodzenie lacinskie: dies matalis- dzien narodzin. imieniny: 27.07, 28,11, 1.12
Nie ma duzo do roboty, wiec moge sprawdzac.
 
reklama
Jeżeli nie sprawi Ci to problemu Polly, to poproszę jeszcze o moje 3 dziewczyny: Julię, Joannę i Jolantę. Może coś mi podpowiesz...
Z góry dzięki.

_________________________________________________

 
Do góry