reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

reklama
Imie to kurka powazna sprawa jak mi sie podoba to mezowi nie a jak mu to mi nie ::).Do chlopca mam kilka typow:Dorian,Nikodem,Tymoteusz,Marcin,Krzysztof,Oliwier i Czarek(o Czarusiu nie mam nawet co marzyc).I ogromny problem z dziewczecym imieniem tylko ewentualnie Gabrysia.Ktos wymienil Nadia,ktore bardzo mi sie podoba
 
kurde...u mnie to samo...co mi sie podoba...nie podoba sie mojemu Mariuszowi....np.on wymyslił sobie dla dziewczynki imie SONIA....moja ciocia ma suczke która wabi sie sonia,nie dam dziecku takiego imienia(mimo ze tez mi sie podoba;))natomiast on nie chce słyszec ani o Pawle ani o Annie...ma zanadrzu Nadie i Tamare....hmmm...rodzice mojej mamy pochodza z Lwowa i Kijowa....ale bez przesady....nie znosze "ruskich " imion...wystarczy ze musiałam sie uczyc rosyjskiego w podstawówce...;)jestem patryjotka i moje dzieci beda miały polskie imiona:)pozdrawiam pa! :)
 
sylwia - mnie się też zawsze bardzo podobał Nikodem, ale mężuś się tylko śmieje, jak to słyszy, także chyba nie przejdzie...
 
My zmienialiśmy plany co do imion raz na miesiąc i za każdym razem to wybrane miało być na zawsze. W końcu jak już wiedzieliśmy, że to będzie chłopczyk to wybraliśmy OLAF i tak już zostało.
mama wrześniowa
 
reklama
Doszliśmy do porozumienia a raczej złoty środek
Obojgu nam podoba sie imię GABRYSIA i tak chyba zostanie o ile to bedzie dziwczynka
chłopiec to cięższa sprawa ale chyba SEWERYN albo PATRYK :)
 
Do góry