reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
Ja chcialam synka Eryka ale mezowi pasowal tylko Pawelek lub Macius. Poniewaz Pawlow w rodzinie mamy juz 2ch wiec nasz synus do Maciejek :). Dla dziewczynki podobalo mi sie imie Amelka-teraz troszke mi przeszlo, ale tez jest brane pod uwage, a oprocz niego Maja i Zuzanka. Dla drugiego synka moj maz mowi: Pawelek. Ja nie, mysle ze bedzie to Michas. Dlaczego? Bo jak urodzilam Maciejka to w szpitalu na pytanie jak ma na imie odp Michas, wiec chyba musi taki u nas byc :)


Imiona Anna i Tomasz bardzo mi sie podobaja, ale ja mam tak na imie :) a moj brat to wlasnie Tomasz ;) i mamy Piotra do kompletu:)
 
hej hej!
ja bym chciala miec coreczke!
i wtedy bylaby to: Anita, Maya lub Roya

a o imieniu dla synka to w ogole nie myslalam jeszcze.... okropna jestem, co?

jeszcze nie jestem w ciazy, dopiero planuje, wiec jeszcze mam duuuzo czasu, hihi
pozdrowka z Wiednia
 
J takze sie staram i mamy nadzieje ze szybko zajde w ciaze. Chciałabym dziewczynke i nadałabym jej imię: Liwia zaś dla chłopca Marcel. Ale jak np dla dziewczynki imię pasuje do nazwiska: Liwia Gielniak tak dla chłopca odpada Marcel Gielniak,czy myślicie ze jednak pasuje?pozdrawiam.
 
mi sie zdaje, ze Marcel tez pasuje. Aczkolwiek osobiscie nie podoba mi sie imie Marcel. Ale Liwia bardzo ladne, to imie tez stoi na mojej liscie imiennej :-)
 
reklama
Dla dziewczynki Julka (mój wybór), a dla chłopca Adaś (wybór męża). Chociaż ja osobiście chłopcu dałabym na imię Adrian albo Dawid, ale już zgodziłam sie w razie czego na Adasia :-D
 
Do góry