reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

moja coreczka bedzie miala na imie martynka
A na wypadek jak by mialo dosc do czegos ze sie urodzi chlopaczyk to takie awaryjne Chlopczyk Karol :)
 
reklama
Ja od dawna marze o SANDRUNI chociaz mój kochany cały czas sie ze mną kłóci ze ma byc SAMANTA ,zobaczymy kto wygra,hihi.. a chłopczyk PAWEŁEK po ojcu albo DAWID
 
WIAJCIE DROGIE PANIE ;)

Na pewno temat sie powtarza,ale jest duzo nowych osob na forum i ciezko byc na topie wszystkich tematow z ostatnich miesciecy.Wiec prosze przyszle mamy aby umiescily ulubione imniona dla naszych kochanych pociech:dziewczynek i chlopcow,co bedzie dominowac w roku 2006?Czekam na wszystkie zainteresowane................ ;) ;) ;)
Rozmopczne wiec jako pierwsza.Moje ulubione imiona choc nie powiem, moga sie zmianic,ale na dzien dzisiejszy to:

Dziewczynka: Claudia,Emilka :angel:
Chopczyk: Kubus,Kacper :angel:

Pozdrawim wszystki kobiety oczekujace na ZAFASOLKOWANIE ;D ;D ;D :angel:
 
teraz jak będzie dziewczynka to będize Agatka, a chłopiec - Jaś albo Franek.. no ale zobaczymy co wyjdzie ;D
 
a witam witam :D szykujemy sie juz od roku i 2 miesiecy i jakos nie idzie :( pan gin. stwierdzil ze do 2 lat nie ma co sie martwic i zalecil kwas foliowy (jakis glupi chyba) czas zmienic pana g :D
 
reklama
zawsze druga opinia jest wskazana,lepiej sie dowiedziec wiecej i potem dzialc,zycze jak najlepiej,cierpliwosci,a na pweno sie doczekasz,ja sie starm od 5 miesiecy i tez nic,ale moze........mam nadziej,przytulaj sie z partnerm czesto i bedzie ok ;D
 
Do góry