reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Jeżeli chodzi o drugie imię to i owszem-u mnie i u mojego męża  w rodzinie prawie każdy ma drugie imię-nasza córcia również Wiktoria Mariajak się postaramy o drugie dzieciątko,może chłopczyka to też będzie miał dwa,w tym jedno po tatusiu.
 
reklama
ja tez chce by moja dzidzia miała dwa...na dzień dzisiejszy-KOnrad Paweł.. a dziewczynka Wiktoria ......i nic nie wiem.....to będzie na pewno albo pierwsze albo drugie imię dziewczynki:)..
 
U nas dziewczynka bedzie Alicja Ludwika ( Ludwika po mojej kochanej Babci, niestety juz niezyjacej) a dla chlopca mamy kilka pomyslow na imie : Aleksander, Kacper , Antoni , August... zdania mamy troche podzielone co do imienia August, ale mezulkowi bardzo to imie sie podoba. Na razie jednak to troszke odlegla przyszlosc, bo dopiero staramy sie o dzieciatko :)
 
nom my dalaje podtrzymujemy imie dla chlopczyka Dawid i chybe rowniez damy drugie -  po tatusiu Krzysztof a dziewczynka bedzie Julietta albo Emma i na drugie po mamusi Monika  ;D
 
dobre jesteście, ja to nawet nie jestem w 100% przekonana co do pierwszego i zmienia mi sie to jak w kalejdoskopie, a wy juz nawet drugie macie hihi :D :D
 
A ja już sama nie wiem... muszę pomyśleć o chłopcu... może... hmmm poczytam jakieś kalendarze imion :)
 
NO własnie..Emma mi sie bardzo podoba..a maz powiedzial,z e nie ma takiego imienia..no i nie wiedziałam jak mu udowodnić, ze jest..ze w Polsce też takie imie nadają..nie tylko za granica..
Cudo imię;)
 
Dorka mam kumpele o imieniu Emma jest naprawde wspaniala osoba :) .... coraz bardziej moj maz sie przekonuje do tego imienia .... mam nadzieje ze sie przekona do konca ;)
 
reklama
hmmmm...-Emma-bardzo ładne imię ,takie nietypowe,mało spotykane,i ma ładne zdrobnienie-Emii
 
Do góry