reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

A ja nie wiem jeszcze jakie imiona, napewno na literkę M. Dziewczynka może Maja albo Małgosia a chłopczyk hmmm tu będzie problem bo mi się podoba Miłosz ale mojemu się nie podoba,a Mikołajów już jest od groma... Maciuś mi się kojarzy z tym Maciusiem z Klanu :| Może Marcinek.... ale napewno nie Mateusz... U mnie w bloku jest ich trzech i wszyscy to diabelskie dusze.
 
reklama
Ja chciałabym Gabriela lub Lene, ale nie wiem co na to moja brzydsza połowa :) Ale chyba się ze mną zgodzi ::) Jak na razie pochwalę się że zostałam ciocią Olafa :) Który dzisiaj ma tydzień :)
 
u mnie jesli chodzi o synka to bezkonkurencyjnie wygrywa Dawidek  :laugh: a dziewczynka?? hmmm... ja stawiam na Dagmara badz Emma ale temu mojemu sie nie podoba   :o a to takie ladne imiona   :D ...

ps. po przeczytaniu wszystkich postow stwierdzam ze imie dla chlopczyka jest latwiej wybrac :) ... ciekawe dlaczego ??? ;)
 
Ja chciałabym żeby moja dzidzia miała 2 imiona. Zastanowiłam się i dla chłopca oprócz Patryka (Patryś) wchodzi w rachubę imię Mateusz (Mati, Mateuszek), może Michał - (Michaś, Michałek, Misio) to nawet nie głupi pomysł. Ale nie bo jak zawołam na synka Misio to mój piesek przyleci bo tak się wabi. :D Ale imię nie jest złe. Stasio (Staś, Stanisław). Kurcze no sama nie wiem.

Pamiętam jak byłam mała jak nie nawidziłam swojego imienia Dorota. Ale jak ktoś powie Dorotka to mi się nawet podoba gorzej jak oficjalnie Pani Doroto (o zgrozo, aż dreszcze przechodzą) :D :D :D
 
oo..kolejna Dorota;).. ;D...celowo mówie Dorota.., bo ja własnie odwrotnie..nie mogłam przetrawic jak ktoś mówił do mnie Dorotka..Dorotko..fuj..wolałam Dorota..bądz jak każdy na mnie mówi ja jestem-Dorka..Dorcia Dorota...i tak jest ok..nie ma Dorotki:)!
 
reklama
Do góry