reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

Evika podobają mi sie twoje imona, takie noramlne a już coraz rzadziej spotykane. mysle że przy wyborze imienia warto kierowac sie zdrowym rozsądkiem i przedewszystkim pomyslec czy same chialybysmy miec takie imiona.
 
reklama
Ja stawiam na ize i wojtka, sama tez bralam pod uwage, maciej kojarzy mi sie z moim sasiadem żulem hihi

o Matko sasiad zul :-D , no to nie wiem czy macko bedzie ...

Yenefer - chyba masz racje - wszystko sie moze zmienic w ostatniej chwili ...

fajne kombinacje imion - i jak sie tu zdecydowac ...?
przypuszczam ze jak sie urodza i jak je zobacze pierwszy raz to padna wlasciwe imiona :-D
 
a ja od samego poczatku wiedziałam ze jeden z moich chłopców bedzie mial na imie alan:tak:a nad drugimie sie zastanawiałam miedzy mikołajem a gracjanem i wybrałam mikołaja i bardzo jeste zadowolona.:-)
a mój najstarszy synek ma na imie krystian.
 
No u mnie tez Macius :) i Tomus
:tak: bardzo bardzo mi się podoba!


a ja od samego poczatku wiedziałam ze jeden z moich chłopców bedzie mial na imie alana nad drugimie sie zastanawiałam miedzy mikołajem a gracjanem i wybrałam mikołaja i bardzo jeste zadowolona.
a mój najstarszy synek ma na imie krystian.

A gdybyś miała najpierw bliźnięta to byłby Krystian i Gracjan? :-D Mikołaj szczególnie mi się podoba, jakoś tak dobrze mi się kojarzy - ciekawe dlaczego;-)
 
reklama
Ja tylko sie smialam ze tak od razu mam go na mysli, ale tylko ja bo go znam, a obiektywnie patrzac to ladne imie. Bo chyba nikt przy wyborze imeinia dla swojego dziecka nie bierze pod uwage skojarzen innych ludzi tylko wlasne.
 
Do góry