reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

A gdybyś miała najpierw bliźnięta to byłby Krystian i Gracjan? :-D Mikołaj szczególnie mi się podoba, jakoś tak dobrze mi się kojarzy - ciekawe dlaczego;-)[/QUOTE]

yenefer.

jak by były pierwsze blizniaki to nie bylo by trzeciego dziecka;-)
to na pewno byl by alan i krystian.bo ja chcialam pierwszemu synowi dac alan ale mój m uparł sie na krystiana i tak już zostało.
 
reklama
lidka - jak by byly pierwsze blizniaki to by byly a po nich by bylo to trzecie - nie ma innej opcji ( bo ono juz jest ) ino w innej kolejnosci

ja tez myslalam ze skoncze na dwojce ...a tu co ... same niespodzianki bo po pierwszej dwojce ( rok po roku ) po 11 latach nadarzylo sie trzecie a teraz co by nie bylo malo jeszcze dwa i to naraz . Razem ich bedzie piatka ! sama jestem w szoku czasami jak tak sobie popatrze na ta moja gromadke :-D
 
Czesc dziewczyny!!!
Sory ze sie wtrace ale jestem tez mama blizniakow.Moi chlopcy maja teraz 6 lat.Nad imieniem tez sie troszke glowilismy.Ja zawsze wiedzialam ze chce Olivera i Gabrysie ale skoro na swiat przyszlo 2 chlopcow musielismy cos wymyslec.Babcia zagorzala katoliczka powiedziala ze dzieci maja miec imie po swietym a nie jakies "Olivery".Wiec zeby nie sklocac rodziny postanowilismy dac po 2 imiona dla kazdego bo nie ustapie od Oliverka.I zostalo tak:
1) Jakub Pawel
2) Oliver Piotr
Teraz jestem w 13 tyg. i czekam na swoja Gabrysie...
Powodzenia dziewczyny
 
Ja juz po wszystkim :) Bitwa o imiona zakonczona :-D
I tak mamy Izabele i Piotrusia juniora :-)
A w domku juz sa Bartlomiej , Kinga i Zuzanna ....

Odnosnie drugich imion , to moje wszystkie dzieci maja po 2 imiona .
Bartlomiej Piotr
Kinga Ewa
Zuzanna Maria
Izabela Stanislawa
Piotr Jan

O Matko , ale tego ....:-p
 
Cześć dziewczyny!
spodziewam się bliźniaków, termin mam na 11.02.2011, wiem już, że będzie parka, Lenka i Oskarek, nie wiem czy nadawać im drugie imiona?tata bliźniaków nie jest za tym żeby miały drugie imiona, ponieważ wie, że chcę dać Oskarkowi na drugie Piotr a jemu to imię się nie podoba, co do Lenki nie mam jeszcze pomysłu.(Piotr to imię mojego brata, czyli wujka bliźniaków i brata taty bliźniaków, no i podoba mi się!)
pozdrawiam wszystkie mamy bliźniaków.
 
Ostatnia edycja:
no cóż decyzja należy do was ale Piotruś to bardzo ładne imię. Zresztą i tak częściej używa się pierwszego. A jak mąż będzie marudził to powiedz że to ty nosisz w brzuchu dwa maluszki i choć taka decyzja jak wybór drugiego imienia powinna Ci się należeć ;)))))
 
reklama
hej, moje dzieciaczki też mają po dwa imiona, mogly to być imiona po przodkach ;) ale zaraz by byl ktoś obrażony i my daliśmy na pierwsze tak zeby nam obojgu sie podobalo a na drugie to juz tak po chrzescijansku od patronow ;) i mamy Joanne Karoline i Wojciecha Michala.

Oskar Piotr brzmi bardzo ładnie. do Leny pasuje mi Anna np.
nie uwazam ze posiadanie drugiego imienia jest problemem, ja nie zawsze podaje oba i nie wymaga sie tego.
 
Do góry