reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

reklama
anbar a skad jest twoj maz? pytam bo my tez para mieszana;-)#
u nas jeszcze moze sie zmienic ale wstepnie
dziewczynka: Nadia
chlopiec: Rayan
 
Ja juz Noemi mam :)
Drugie malenstwo hmmm tu jest problem bo uwielbiam biblijne imiona a niestety z Noemi mialam strasznie duzo problemow w USC.
Chlopiec- Samuel, Benjamin, Natan,
Dziewczynka- Lea, Rachela, Salomea
 
polacaespanola hej a czemu mialas problem z Usc? bo widze pare osob maja Noemi wlasnie mam zamiar dac Noemi jak bedzie corcia a jak cos z usc to wybralam inny, pierwsza coreczka Ariadna tez pytali czy to polskie imie a ja powiedzialam ze to grecje ale w ksiegi imion jest napisane i faktycznie baba musial spr czy jest takie imie i przyjela, kurcze Noemi strasznie mi sie podoba :)
 
nikusia85 niestety w radomiu kierowniczka usc jest Pani do ktorej niewiele dociera...nie dalo jej sie przetlumaczyc ze Noemi jest w rejestrze nie chciala nawet poszukac...stwierdzila ze to imie nie rozpoznaje plci.... <no coz sa ludzie i parapety..>no ale jakos sie udalo..nie wspomne ze bylam zapisana do Urzedu na piatek 13-stego heheh
 
reklama
Dla mnie Blanka tez bardzo sie podoba i pewnie jak by mi sie coreczka urodzila to tak by miala na imie ale niestety moj M wyklucza te imie heh
 
Do góry