reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Do mnie mało które męskie imię przemawiało ;). A prawda jest taka, że bez względu na wybór, nadane dziecku imię szybko do niego przylega i zaczyna pasować jak ulał :). Gorzej tylko się na coś zdecydować - jak mi się trafi drugi chłopak to znowu będzie pół roku wybierania :D.
Pozdrawiam
 
reklama
A ja po ostanich analizach mojego wygladu zaczynam sie na 2 córcie nastawiac i tak sie zastanawiam nad Ula, Kalina(tylko jak zdrabniac??)Alicja ,Kira, i Florentyna , Eliza i w sumie miałam jeszcze kilka ale zapomniałam .
A M tylko Ula sie podoba.
 
Mi sie Ula tez bardzo podoba, ale mojemu eMKowi nie... Dziewczynka w koncu pewnie bedzie Pola albo Hania, a chlopczyk pewnie Franus... Choc wydaje mi sie troche, ze bedzie cora...
 
Martyna znajomi mają Kalinę. Zdrobniale Kalinka albo Kala ;) Ula tez mi sie bardzo podoba. Pola to chyba bedzie najpopularniejsze imie w 2015. duzo slysze teraz o Polach ;)
Alicji tez mamy dość duzo do okoła...
Mi przyszło do głowy ostatnio Marcelina ;)
 
Mi sie Ula tez bardzo podoba, ale mojemu eMKowi nie... Dziewczynka w koncu pewnie bedzie Pola albo Hania, a chlopczyk pewnie Franus... Choc wydaje mi sie troche, ze bedzie cora...

Mamuśka ja już mam Franusia i myslałam teraz nad Antkiem ale mój M coś nosem kręci. A dla dziewczynki bezapelacyjnie by było Hania tylko ten siusiaczek na usg dość wyrażny i trzeba szukać dalej męskiego imienia.
 
witam wszystkich. tak pola to ostatnio popularne imię ale zastanawiam się dlaczego jest ich tak dużo a joli nikt nie chce dąć na imię a przecież są one do siebie podobne a do tego jola to tak ładne imię.

mi się jeszcze podobają branisława ( bronia , bronka) i Sławomira (sławcia) a dla chłopca Stanisław i Lubomir.:-)
 
reklama
witam wszystkich. tak pola to ostatnio popularne imię ale zastanawiam się dlaczego jest ich tak dużo a joli nikt nie chce dąć na imię a przecież są one do siebie podobne a do tego jola to tak ładne imię.

Dlatego, że Pola wydaje się świeża, nieoklepana, a Jolant jest sporo w przedziale wiekowym 40-60 lat.

Bronisława i Lubomir-mi też się podobają, jestem za :-).
 
Do góry