reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

A my mamy dylematy z głowy :) Tuż przed końcem roku dowiedzieliśmy się, że będzie syn - ułożył się idealnie, mam piękne zdjęcie jego armaty no i będzie Edek :D
 
reklama
MammaMila Gratuluję synka! Tak nawet sie ostatnio zastanawiałam czy wiecie juz kto w brzuszku mieszka :)

Smile a co tak szybko drugie imię wybraliście? Po rodzicach/dziadkach???

Minka mnie Mikołaj się bardziej podoba. nawet brałabym pod uwagę gdyby nie to że mam w bliskiej rodzinie.

Roderyka Ładnie, Emma, podoba mi się:)
 
malutkans - ja mam syna Juliana:happy2: Minka - i Maksymiliana (nie Maksyma) ale to chyba te same imiona, w sensie to samo pochodzenie

mamma - Edmund fajne! z Narnią mi się kojarzy

u nas dziewczynka miała być Łucja - jej jak wszyscy kręcą nosem, ze Łucja co to za imię ... to powiedziałam m. niech sobie wybiera ... w sumie ja synom bardziej wybierałam i jego przekonywałam, a córce niech on wybiera ja się najwyżej sprzeciwię;-)
 
Mama mila a mogę zapytać skąd takie imię? Po kimś czy po prostu się wam podoba?

Sosnowiczanka podobało nam się kilka imion a że u nas wszyscy mają po dwa to od razu wybieralismy dwa.
 
Koga przypomniało mi się jeszcze, że Łucja brałam pod uwagę przy wyborze imion dla moich 2 córek, ale nie bardzo wiedziałam jak to zdrobnić, Łusia? Jakoś mi nie podchodzi

Dla dziewczynki mam sporo w zanadrzu, al póki nie poznam płci, to nie będę się na razie zastanawiać.
Smile moje dziewczyny tez mają po 2 imiona, ale akurat drugie imiona mają po obu babciach. Trzecie dziecko będzie chyba miało po którymś z nas -rodziców albo po moim tacie.
 
reklama
Minka - Maksym super! Moja kumpela urodziła w listopadzie Maksia, bardzo fajne imię :)
Kasia - ja my tak samo kojarzymy Edków, sami weseli ludzie :D My też jesteśmy mega weseli i mężu i ja do wszystkiego mamy dystans, także synu mam nadzieję, że będzie optymistą po rodzicach :) A fotkę wrzucę na dniach, bo ostatnio nie po drodze mi z laptopem ;*
Sosnowiczanka - a Wy znacie już płeć ? :*
Koga - Edward (nożycoręki) haha :) A Łucja - śliczne! Panowie się nie znają :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry