reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
My mamy wybrane imię dla dziewczynki - jakoś od początku przypasowała nam Hania.
Co do chłopca, to będzie problem z podjęciem decyzji, na imię dla Adasia zdecydowaliśmy się dopiero na porodówce i obawiam się, że tym razem może być podobnie.
Może na lutowym USG uda się określić płeć, póki co niespodzianka :).
 
Joanna Hania to i mój typ dla dziewczynki. Dla chłopca jedyne co mi jakoś przyszło do głowy to Aleksander. Będzie problem i pewnie też szybko nie zdecydujemy co do wyboru imienia dla drugiego chłopca. No chyba ,że siusiaka wciągnie i bedzie Hania
 
Mamma Mila, czyli jednak Edward, ten ze "zmierzchu" :-)

No za tydzien, w piątek mam badanie prenatalne. Nie wyjdę stamtąd dopóki nie pokażą mi tego co jest między nogami a ja sama potwierdzę ze widzę :)
 
Maleducada Ryszard jest jedynym chyba imieniem starszego typu które mnie sie podoba, ale raczej nie dałabym tak synowi na imie. Wolę trochę nowocześniej, no ale wiadomo, kwestia gustu;)
Rysiek kojaży mi sie z takim męskim, "dużym" facetem :)
 
reklama
Do góry