reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Sosnowiczanka

Mamusia Alanka :)
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Tak więc oficjalnie otwieramy wątek zakupowy dla naszych maluszków, zachęcam do wspólnego cieszenia naszych oczów cudnymi malutkimi zakupami:)

reklama

karotka00

Fanka BB :)
Miasto
DE
Rozwiązania
0
Noo,zakupowy wątek :-) Ja od wczoraj już buszuję po ebayu....póki co,patrzę na wózki i łóżeczka.
Generalnie podobają mi się tego typu wózeczki. I dla mnie bardzo ważne jest,żeby był lekki,bo ja drobna i chuda,siły za dużo nie mam,a w 1 ciąży miałam takiego kloca,że jak sobie przypomnę manewry z wnoszeniem tego wózka po schodach,to dramat po prostu.:no:
KINDERWAGEN SET 12-TEILIG + BABYSCHALE - FEDERUNG - SPORTFELGEN - KOMBI 3 IN 1 | eBay
A z łóżeczek fajne takie (już w komplecie z pościelą):
Babybett Kinderbett Juniorbett weiß 140x70 Bettwäsche Bettset komplett 22-tlg. | eBay

koronkaa

Miasto
Stratford Upon Avon
Rozwiązania
0
Ja obserwuje wasze zakupy i duzo pomagają mi :) chyba tez zdecyduje sie łóżeczko, ktore pozniej przemienia sie dla starszego dziecka :)
Na razie ja nie robie żadnych zakupów bo czekam as potwierdza płeć wtedy będę szaleć jak kasa na to pozwoli :)
Mi sie marzy wozek bugaboo ale starszne drogie sa, może uda mi sie wycharzyc na ebay Uk mało używany to wtedy kupie a jak nie to jakis
Inny w ten samej cenie z 1500-1700zl ;) ale jescze trochę poczekam jak juz będę na połowie :)

Ostatnia edycja:

MamUśKaaa88

Rozwiązania
0
koronka ja mam bugaboo cameleona i jestem bardzo zadowolona! Szkoda mi bardzo, bo będziemy go sprzedawać, żeby kupić jakiś podwójny, ale polecam :)

Ja jeszczę nic to nie piszę, bo jeszcze nic nie kupiłam :p Wiecie mój syn ma 11 miesięcy, więc jak się potwierdzi drugi chłopak to ciuszków mam. Na początek też mamy kołyskę. Na pewno będziemy chcieli wózek jakiś podwójny, wieć jak kupię to się pochwale :) Ale też jeszcze czekam na potwierdzenie płci :):):)

Smile0206

Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
Ja na poczatku kupilam kilka rzeczy uniwersalnych a teraz jakos szczerze mowiac nie mam ochoty na zakupy. Czekam az dopadnie mnie wicie gniazda a pewnie bedzie to gdy dowiem sie kto w brzuchu siedzi.
Ogladam w necie duzo rzeczy i mniej wiecej wiem co juz chce.

malgos83

Miasto
Zach-pom
Rozwiązania
0
Ja podobnie jak Smile nie mam jeszcze tego powera na zakupy..jak poznam płeć to będzie inaczej..zacznę coś kupować;)

matyldaij@vp.pl

Początkująca w BB
Miasto
Lebork, Poland
Rozwiązania
0
Ja też czekam aż dowiem się kto siedzi w brzuchu. Przy pierwszej ciąży lekarz nie mógł na powiedzieć bo dziecko tak się kręciło i zasłaniało i nie chciał strzelać. Teraz mam nadzieję że uda się dojrzeć ale jeśli chodzi o zakupy to wózek na pewno będę kupować taki KOMEKO GTi - MEGA PROMOCJA taniej o 100zł (4854243448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Łóżeczko kupię takie P Łóżeczko z szufladą MISIE WENGE- WYSYŁKA 24H (4780318455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ja muszę wszystko nowe kupić bo moja córcia ma 7 lat i niczego nie mam po niej ale za to mam dużo koleżanek które już mi mówią że jak coś to dadzą mi ciuchy więc czekam jak najdłużej. Teraz odkładam pieniążki żebym mogła zaszaleć później.

malgos83

Miasto
Zach-pom
Rozwiązania
0
matylda wózek bardzo zgrabny;) fajny. A łóżeczko mam identyczne tylko zamiast misia żyrafa.

reklama

matyldaij@vp.pl

Początkująca w BB
Miasto
Lebork, Poland
Rozwiązania
0
matylda wózek bardzo zgrabny;) fajny. A łóżeczko mam identyczne tylko zamiast misia żyrafa.
Wcześniej miałam inny wózek i nie byłam zadowolona a tym wózkiem jeździłam jak koleżanka urodziła i bardzo sie go fajnie i lekko prowadzi i ma trzy funkcje głęboki spacerówka i fotelik samochodowy a to dla mnie ważne bo ja często z córką jeżdzę po lekarzach i to po 80 km w jedną stronę i ten fotelik potrzebny. A z łóżeczka zadowolona byłaś

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
majeczka02 Robimy zakupy dla maluszka Dzieci urodzone w grudniu 2011 3621
G Robimy zakupy dla dzidziusia Dzieci urodzone w październiku 2008 4970
zgred A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp Dzieci urodzone w maju 2007 748
M Lęk separacyjny? Czy może coś robimy źle? Roczniaki i dwulatki 12
vikiigus co robimy jak nie jesteśmy mamami...? Dzieci urodzone w lutym 2011 9
kangureksznurek Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;) Archiwum Lipiec 2012 1281
Ż co robimy w wolnym czasie , nasze hobby Dzieci urodzone w maju 2011 145
grzechotka bawimy się...robimy razem:) Dzieci urodzone w grudniu 2007 79
N Co robimy po macierzyńskim? Dzieci urodzone w czerwcu 2007 251
D Zakupy Ciąża, poród, połóg 6
KasiaKar Zakupy Forum 0
katee.kay Wyprawka - zakupy, linki, polecajki Listopadowe mamusie 2020 1599
U Posiłki,zakupy spożywcze,żywienie. PORADY I PRZEPISY Potrzebuję porady 162
Malinowa123 Wyprawkowo, Zakupy i jeszcze raz zakupy! Czerwcówczki 2020 1951
luna91 Wyprawka- nasze zakupy Majowe mamusie 2020 179
MamamaK Zakupy on-line Potrzebuję porady 3
mama.Antosia Zakupy dla noworotka Potrzebuję porady 2
Tangerieme Zakupy dla maleństwa Potrzebuję porady 25
mamablondi Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków Kwietniowe mamy 2019 1078
Mamaax3 KIEDY NA ZAKUPY? Lutowe mamy 2019 28
tygryskowa Zakupy Styczniówek Styczniowe mamy 2019 39
Julianna_Szcz Ciążowe zakupy Grudniowe mamy 2018 235
Marciaa Zakupy Wrześniowe mamy 2018 7
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28
malinowy_sorbet Zakupy spożywcze online Poznań 1
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
E Sklep godny polecenia Kraków Potrzebuję porady 0
Ł Świetlica dla małych dzieci Potrzebuję porady 3
Bloodykiss Ciążowe zakupy Kwietniowe mamy 2018 18
mavika Nasze zakupy :) Lutowe mamy 2018 311
Karolka2106 Nasze zakupy Maluszkowe i nie tylko :) Dzieci urodzone w listopadzie 2017 112
pieszczoszka1988 zakupy dla maluszka :) Dzieci urodzone w grudniu 2017 1013
Martula88 Zakupy mamusiowe Dzieci urodzone we wrześniu 2017 35
A Zakupy:-) Dzieci urodzone w lipcu 2017 5731
zfieszak Wyprawka dla niemowlaka :) Dzieci urodzone w maju 2017 300
nati/misio Wyprawka, zakupy, porady itd :-) Dzieci urodzone w kwietniu 2017 123
Ann_ Zakupy dla malucha i mamy :-) Dzieci urodzone w październiku 2016 1597
Malusiolka Mamusie robią zakupy :) Dzieci urodzone we wrześniu 2016 384
*Venicee* Idziemy na zakupy /wyłącznie linki sklepów/ Dzieci urodzone w lipcu 2016 4
mama_magda Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy Dzieci urodzone w maju 2016 2824
A Zakupy dla mamy i maleństwa Dzieci urodzone w grudniu 2015 1069
szafabobasa Pytanie do mam o zakupy. Częstochowa 1
ewel87 Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam Dzieci urodzone w listopadzie 2015 2699
loop87 Nasze zakupy dla Maluszków :) Dzieci urodzone w październiku 2015 1333
pani.olga Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek Dzieci urodzone w lipcu 2015 1803
susel Zakupy majowek Dzieci urodzone w maju 2015 375
aniam141 Zakupy dla mam i maluchów :) Dzieci urodzone w lutym 2015 1427
M wozek pierwsze zakupy Przyszłe mamy 10
R Zakupy dla maluszków Dzieci urodzone w październiku 2014 130
Ritta Maluszkowe zakupy Dzieci urodzone we wrześniu 2014 1162