reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ja coś kupie po następnej wizycie przy was nie idzie się powstrzymać od zakupów :D
Myszka Joasia mnie się też podobają te kompleciki z hm świetne mają ciuszki na maluszków
 
Witam serdecznie.
Jestem mamą dwójki maluchów, ale okazuje się, że ubranek i innych rzeczy mam co najmniej jak po czworaczkach. Jako, że trzeciego dziecka na razie nie planujemy, postanowiłam sprzedać chociaż część z tych rzeczy.
Ubranka, od urodzenia do mniej więcej dwóch lat, pogrupowałam w wygodne zestawy - wszystko w przystępnych cenach. Dużo rzeczy unisex. Znajdzie się też coś dla mam ;-)
Zapraszam serdecznie na swoje aukcje - może coś Wam przypadnie do gustu; do większych zakupów pewnie dorzucę coś gratis, a na pewno korzystniejsza będzie jedna wysyłka.


Przedmioty użytkownika villandra8 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszystkiego dobrego :biggrin2:
 
Świetne zakupy dziewczyny, bodziaków a bodziaków - i jak tu się powstrzymywać :)) :-)

Nie wytrzymałam wczoraj i z tego H&M z tych komplecików też kupiłam jeden tylko w wersji z niebieskimi paskami z krótkimi spodenkami i krótkim rękawkiem :)
 
myszka śliczne kompleciki chyba tez się po wypłacie wybiorę coś kupic
malinka body kupione w pepco a że mam pepco pod nosem to pewnie większość rzeczy tam pokupuję, teraz są promocję wiec polecam się wybrać :)
widzę że w smyku tez przeceny mi tam się podobają pajacyki po przypływie gotówki na pewno zamówię :)
malinka daj znać jak przyjdą body czy warto wzięłaś rozmiar 56 czy 62 ??

dziewczyny jeśli chodzi o rozmiarówki kupujecie 56 czy odrazu 62 bo słyszałam różne szkoły ??
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dosłownie kilka ubranek z rozmiaru 56, nie zaopatruję się w nie jakoś szczególnie, bo ani jedno dziecię w naszych rodzinach nie było takie malutkie. Szaleję za to z rozmiarem 62 i 68 :)) Chociaż życie potrafi zaskoczyć...
 
Grabola ja przy córce miałam kilka rzeczy 56 a zaczęłam zakupy od 62 i sie okazało, że brakowało mi tego rozmiaru i dokupowałam. Teraz juz kupiłam na wyprzedaży kilka bodziaków i pajace 56 + mam z lumpka więc starczy na pewno. Tak samo było z pieluchami 1, wszyscy mówili tylko do szpitala a ja używałam przez kolejny miesiąc jeszcze bo te 2 takie wielkie mi sie wydawały i na pępuszek zachodziły bardzo. Wszystko i tak w praniu wyjdzie. Dobrze że rzeczy są ogólnodostępne trzeba tylko kase mieć i do sklepu podjechać:)
 
reklama
ciasteczko no właśnie nie wiadomo jaka dzidzia się urodzi. u mnie w rodzinie to dziewczynki duże się rodzą 4200 4300 i 57,58 cm heheh a chłopaki małe i drobne dlatego się zastanawiam :)
 
Do góry