reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
I jeden z dzisiejszych zakupów :D a rzeczy z pepco są fajne jak na tak niską cenę :-)
 

Załączniki

  • 1421161476108.jpg
    1421161476108.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 79
Ja za dużo rzeczy z pepco nie mam bo głownie Olga dostaje je na prezent ale jestem z nich zadowolona. Ale może rzeczywiście te dla maluszków są inne bo nigdy ani dresiku ani żadnych spodni nie miała. Dzisiaj kupiłam 2 bluzeczki i taka marynarkę dresową z przeceny więc zobaczymy jak się będą zachowywać po praniu.

Co do bodziaków z H&M to mam mieszane uczucia, bo lubię je za to że są takie miękkie i delikatne ale przez tą delikatność non stop robią mi się dziury przy zatrzasku przy dupci. jak się kupi 3 w cenie 2 to tragedii cenowej nie ma ale i tak szkoda kasy na body z dziurą. Babcia non stop je zszywa.

MamaAnia ja kocham next. Czasem zamawiam przez internet w ich sklepie, ostatnio getry i bluzki po 20 zł kupiłam. A jakoś jest super
 
A ja dzis spedziłam całe popołudnie na zakupach ale w necie.
Co do pepco to zalerzy co bo np ja jak kupuje tam to od razu patrze na materiał bo sa nie które rzeczy strasznie kiepskie a sa super fajne w niskiej cenie. A next uwielbiam ale wiekszosc w lupku kupuje albo przez internet.
A tak to rozmawialam z siostra i troszke mi kupi rzeczy we francji na przecenach znow za grosze i tam np z zary czy hm koszulki wychodza kilka złoty wtedy za szt.
 
Gingerbaby jakie super łupy!
mamaAnia zgadzam się, też te ciuchy z pepco mi się rozciągają strasznie, choć jak kupiłam rajstopki i skarpeteczki to były ok.
Zależy pewnie na co się trafi...
na nexta też w ciuchach poluję i uwielbiam!
ciasteczko ja z kolei mam szczęście do tych bodziaków z h&m, bardzo je lubię, bo nie są powyciągane, a mi się jaakikoś nie drą :)
myszkajoasia och jakie bamboszki cudne!

ach i lubię ciuchy z zary! Są piekne, choć drogie, ale na jakiś dresik czasem się kuszę :):):)
 
Ja też jestem fanką Zary, te sukieneczki powalają, Gingerbaby a te body z dziewczynką to gdzie kupiłaś, bardzo mi się podobają, Ja ciuszki głównie w lumpie kupuje na maluszki jest tam duży wybór ubranek dobrych marek, w świetnej jakości i za małe pieniądze, np. u mnie w środy za kilo jest 10 zł.
 
widzę,że zaczęłyście szaleć;) super ubranka!

a ja tak się wzbraniałam przed zakupami ale w lumpku nie wytrzymałam:D ok 10 zł za wszystko.

 
reklama
Do góry