reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Tak, ze Smyka, jeszcze muszę ruszyć na Zarę ale poczekam aż troszkę ceny zmniejszą, może coś jeszcze uda się wyhaczyć:-p
 
Dziewczyny, kuknijcie na stronkę szafa-bobasa.pl Dzisiaj kumpela mi poleciła, tanie, ładne i jakościowo dobre rzeczy, już przetestowała na swojej Zosi :))
 
Dziewczyny a jak myslicie, kiedy jest najlepszy czas na kupowanie tych powazniejszych rzeczy? Typu mebelki, wozek itd? My musimy kupic kompletnie wszystko a nie chce kupowac za wczesnie...
 
Karina88 mam ten sam dylemat,ponieważ to moje pierwsze dziecko i nie mam nic.
Ja chciałabym zacząć juz wszystko kupować,ale mój mąż uważa ze to za wcześnie.
Ja myśle ze powoli trzeba zacząć,bo lepiej po trochu niż od razu wszystko na raz.
 
Według mnie zakupy mebelków itd powinnismy zzaczac kupować juz powoli , jeśli o mnie chodzi to teraz czuje sie najlepiej wiec można działać :) nie wiadomo jak bedzie w 7 czy 8 miesiącu :) . Nie dajmy sie zwariować ale zacznijmy działać !:)
 
reklama
Ja jak tylko poznam plec zaczynam zakupy. Obawiam się złego samopoczucia pod koniec dlatego wszystko chce mieć już gotowe w maju.
Łóżeczko skręcamy za miesiąc juz a wózek chce kupić po swietach wielkanocnych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry