reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja byłam w biedronce ale nie było ręczników ale za to obok mam pepco i kupiłam 2 szt body na dł rękaw zapinane przez środek za 6 zł za szt. Cudowne pół śpiochy szare i dwie pary bodow szarych z misiami za 15zl za 2szt.
 
reklama
Też lubisz zapinane z boku?

Wiecie co oglądałam wczoraj bebetto w smyku, wizualnie ladniutkie ale cholernie płytkie gondole :eek:

A zapomnialam zapytac, Kiedy przesadzalyscie dzieci na spacerowki? Ja chyba we wrześniu a majka z marca.
 
Kasia mi obojętnie jak są zapinane.

Jak zaczął siedzieć konkretnie wtedy przesadzilam Igora do spacerówki, czyli jak miał te pół roku powiedzmy.


Kupiłam białe i żółte haha
 
I dla chłopca i dla dziewczynki będą ok:D
 

Załączniki

  • 1421514385547.jpg
    1421514385547.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 73
  • 1421514401174.jpg
    1421514401174.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 74
  • 1421514414555.jpg
    1421514414555.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 71
Kasia Fabiana przesadziłam do spacerówki jak miał coś oko 5 miesięcy w gondoli strasznie płakał eiec na próbę dałam do spacerówki na płasko oczywiście :) i płacz ustal :)
dziewczyny śliczne ciuszki ja czekam aż zaczną się baby bazarki i zacznę polowanie ;)
 
Extra ubranka:D
No to tak jak babajage moja też jakoś koło pół roku i teraz tak się zastanawiam bo ta gondola w jane muum ma tylko 74cm dł i wsadz tam dziecko gdzieś w listopadzie jak zimno będzie w kombinezonie, jeszcze kocyk jakiś hmmmm
 
Smile co takie szare kolory?;-) Ja kupiłam w takich samych kolorkach body 5 sztuk, ale ten rozmiar 56 to jakiś jednak za mały mi się wydaje, albo nie pamiętam, że maleństwa takie małe są.
Ja na razie nie kupuje nic, bo dziecko będzie miało same beże. Płeć chce poznać!
 
reklama
Kasia Alanka przesadziliśmy do spacerówki koniec czerwca/początek lipca... W kazdym badz razie na początku lipca byliśmy na wakacjach juz w spacerówce jezdził. Alan w grudniu urodzony. Spacerówką mam na płasko rozkładaną, więc jak dzidziuś bedzie duzy i poubierany to mysle ze w spacerówce smiało bedzie mógł jeżdzić:)

martyna a to ci sie trafiły te reczniki! w mojej biedronce tez nie było...

Cudne ciuszki dziewczyny, Ja tez zakupy dawno rozpoczęłam. Mam całe dwie półki w komodzie maleńkich ubranek. Muszę w któryś dzien spokojnie przebrac i poukladac rozmiarami i zastanowic sie co jeszcze trzeba kupić, zeby za duzo nie nazbierac tego, bo potem dziecko ma na sobie raz albo wcale;)

W połowie kwietnia chciałabym mieć juz wszystko kupione, bo potem moze być ciężko sie poruszac:)
 
Do góry